Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Predator2 #165 üzenetére

    Na, ezek a cipők viszont rohadt jól néznek ki. Rohadtul eltalálták a stílusomat. Ha a minőségük is megfelelő, akkor ez nagyon jó vételnek tűnik. Kár h. kelet Mo-n nincs üzletük, szívesen megnéztem volna előtte élőbe.

    Biztos, hogy venni fogok egyet! :) Nagyon szimpatikus.

    Olvasva a cikket:

    " az idei teljes évre összesen 2 500 pár értékesítésével számolnak."

    A hvg cikk 250 párral fentebb vitte a tavalyit, a PH linkelésed kuponkóddal több ezerrel :D

    Miért nem árulják az ilyeneket egyébként nemzetközi oldalakon is Ebay, stb... ? Biztos az is nagy piacot generálna, nem?

    Kézzel, manufaktúrában készített bőrcipőknek biztos lenne nemzetközi piaca is.

    (#164) storm3

    Érdekes dolog ez, ha személyes vásárlásról van szó, mivel a kelleténél jobban ismerem ezeket a platformokat, ezért élek is a megfelelő eszközökkel.

    Külföldi jóárasított online vásárlásokban viszont hihetetlen türelmem és megbocsátó képességem van :D

    kb 350 rendelt tétel az Aliról, s egyetlen egyszer reklamáltam csak. Ha pár száz forintos tétel nem jött meg (kb 3-4 alkalom) még akkor sem reklamáltam. Volt olyan tétel, ami 4 hónap után ért ide a Budai süllyesztőből.. :D De nyugodt voltam mert ez pl. nyomonkövethető volt és sejtettem, h. megjön az, mivel nem olyan érték volt, amit szívesen eltüntetnek :)

    Itt viszont megfogom ejteni valószínűleg, hogy írok nekik.

    Ők milyen úton-módon szokták szállítani? követési azonosítót nem lehet tőlük kérni? Tapasztalatotok szerint már ide kellett volna érnie? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák