Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    az eszem megáll, fenn voltam egy szerveren, panama canal, d előtt kezdtünk mi, erre nekiáll egy kis f*szláma p*csgyerek baserapelni, beírom STOP BASERAPE! meghalok, erre előjövök várom a tankunkat, mire jön fel 1 tank, megint meghalok, páran kiszedték az ellenséges tankot és abból a bradleyből kimenekült egy... mire a bázis hátuljába jön és lelövi a társamat, én meg őt! beírom votekick icecube, mert azt a k*cs*g*t úgy hívták, erre pár másodperc eltelik ,és kinnt találom magamat a menüben! ezzel a szöveggel: ur boring, nem kicsit ment bennem fel a pumpa, itt lenne velem szemtől szemben úgy orrba vágnám h azt sem tudná kicsoda! :W f*szkalap és még ez admin? :((( asszem személyit kérnék szerver bérléshez is! meg azt bánom h az ilyen kis férgeket nem lehet EAnak jelenteni, mint liveon van az a bizonyos opció! el is ment a kedvem a játéktól, kiléptem a fenébe :/ kíváncsi lettem volna hogy ha mi csináltunk volna baserapet, velünk mi történik.... tipikus esete annak mikor egy admin visszaél a jogaival és iq mellé hatalom párosul!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák