Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz Yany #21815 üzenetére

    1. A nicekem leírva még mondat elején állva is r-chee (kiejtése még véletlenül sem "ricsi" ) :)
    2. Nem füstölt el a gépem, csak mióta megvan, kevés az időm foglalkozni vele. Sok a meló itthon, délelőttöm elrepül, délután megyek melózni, késő este meg böngészgetek neten, hogy mi történt napközben a nagyvilágban. Hétvégén majd szakítok időt tuningra.
    Most egyenlőre 3.7GHz-en megy a proci 1.28V mellett.
    Bad Company 2-ben +10 FPS-t mutat Fraps high beállítások mellett, mint E8400-al.
    Crysis warhead-ben és MoH (2010) alatt többszöri méréssel is kevesebb FPS-em van, mint E8400-al volt, azonos, 3.5GHz-es órajel mellett. Nem tudom miért van ez, de nem is érdekel :D .
    CoD4 és Dead Space egyaránt sokkal jobban repül ezzel a procival.
    GTA4-ben +14 FPS-t mértem high beállítások mellett.
    (Minden játékban ugyanazaon a helyen áltam vagy ugyanazon az úton haladtam mindkét procinál.)
    Összességében játékok stabilabban futnak, és sokkal kisebb a 4 magra jutó terhelés, mint E8400-nál két magra.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák