Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #20643 üzenetére

    szvsz a Te hangnemeddel volt/van a legtöbb gond, ami sztem elsősorban segítette ide a topikot, nem mintha most már lényeg lenne...

    magyar mentalitás alatt értsd a következőt: megdöglött a kutyám, dögöljön meg a szomszédé is... ami annyit jelent ebben az esetben h mivel el lett költöztetve a szerverem innen külön topikba, ezért szólok a modinak a sok off miatt, hátha meg lesz büntetve x+y
    - ha nem állt a háttérben hátsó szándék, én kérek tőled elnézést... csak azt nem értem hogy minek kellett ismét modit hívni :F ezt nem értem... mintha olyan eget verő fontosságú lett volna, személyeskedtek volna veled stb.... nem értem :(

    neked egy valami számít az én meglátásom szerint, de javíts ki ha tévedek), mégpedig h a szervered legyen minél népszerűbb - a ranglistán legyen minél előrébb (h miért gondlom így? mert nem nagyon törődtél azokkal az emberekkel akiknek problémájuk volt, letudtad őket egy szimpla hszel), és h elérd mindenkin végigtaposol, ez is egy jellegzetes magyar mentalitás és nem pusztán joker duma! ha nem így van ismét elnézést, de nekem ez jött le.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák