Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz r-chee #20631 üzenetére

    Ezt olvasva most kezdek parázni.....Eddig semmi bajom sem volt,sosem kaptam ilyet....Azt gondoltam hogy a mobil nettel van gond(igen arról játszom) ,a csomag vesztés miatt,de ezek szerint nem....Úgy néz ki hogy hálozati gondok vannak az EA szerverek felé,vagy nálam vagy náluk,de azért egy konkrétabb üzenet küldhetnének az email címre,ha már meg kell adni...Nehogy win telepités legyen a vége....
    Főleg ha te is (r-chee) mindent már frissitettél,ötletem sincs hogy mit kellene még csinálni.Holnap megnézem még hogy muzsikál a PB , aztán ha előadja,akkor aszem vége egy időre BF-es pályafutásomnak,akkor veszem elő , ha valami fontosabb miatt kell op rendszert telepitenem....

    Zsé: elöször azt hittem hogy tényleg csalás miatt kaptam,mert kivételesen nagyon apritottam 40mm-es shotival....már én éreztem magam kellemetlenül.... :DDD

    Még valami: egy "hatalmas köszönet" a kedves adminnak hogy áthelyezte ide a topicot....Még mindig jobban pörög mint az Ő általa létrehozott.... :P
    Ha olvassa ezt a kommentet,gondolja már át,hogy mit is csinál...Effektive egy olyanba avatkozott bele , mint külsö szemlélő,amihez semmi köze nem volt...
    Az hogy volt 1-2 embernek nézet eltérése,elég lett volna azokat a komenteket törölni....Most akkor szivjon mindenki? :U Jön itt a szakmai meg közösségi dumával....Könyörgöm,ez egy játék topic,mi másról szólna mint személyes élmények negativ és pozitiv tálalásban.
    Halál felesleges volt áthelyezni,amolyan önkényuralmi alapon!! Gratulálok mégegyszer! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák