Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zack #14010 üzenetére

    Ez az,hogy szerintem meg pont a k/d-seket nem érdekli annyira a hitbox,a bug,csak húzzák az m60 és a cg ravaszát,hisz azokkal igy is megy,max adagolja csomagokban az m60-at,még spórol is a lőszerrel.
    Inkább azokat érdekli véleményem szerint pont,akik próbálnak jó megoldásokat,lopakodást,stb csinálni,bevállalnak meredekebb megmozdulást,pl.mint a kés,defib vagy repair tool kill,élesben,és akik ugye mérgelődnek,ha egy 5 perces bújkálós-kerülős akció legvégén az egyszem katona a hitbox-hiba miatt 3x-i késelésre sem döglik,hanem megfordul és puff... :Y
    Pl.engem nagyon nem izgat a k/d,de annyira nem is tartom lényegesnek,nekem elég,hogy lehet másképp is a top5-ben végezni mindig szinte,és még a játék is arról szól,amire kitalálták(m-comozás,repair,élesztés,spot és tracer assist)
    ,azt meg végképp nevetségesnek tartom,amikor valakiben 1 headshot feltolja anyázásig a pumpát...
    Megnézném,az ilyenek milyen eltorzult fejjel játszhatnak :)
    A k/d meg max a statoldalon látszik,az aktuális körben meg azért jellemzően társakérti odaadást sejtet a vacak k/d,mégis sok pont.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák