Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- TCL LCD és LED TV-k
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
-
12800 - 12701
13161 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-12-03 15:18 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dr V
őstag
Van még twitch drop?
-
CptAdamica
nagyúr
Ja, az tényleg nagyon jó ötlet lenne, amikor minden ánusz a csatatéren rpg-t, vagy iglát rejt.
-
Dave567
veterán
Szerencsére jött új bugsz, az igla ignorálja a flare-t, szóval lehet szarrá szopatni a légi járműveket.
Mondjuk lehetne nem kifogyhatatlan változat is, 5 flare és oszd be, nem pedig végtelen mint a 3-ba.
Volt aki haza vágta az egész matchet emiatt, legyen már egy kis gondolkozás is... -
CJ4567
nagyúr
Érdekel hogy Ti hogyan használjátok a játék grafikai részét.
Az fsr-t használjátok, vagy natív módban jobb a válaszidő a kevesebb fps ellenére?
Ha bekapcsolom az amd-fsr-t, akkor fellette érdemes bekapcsolni az Upscaling Technique fsr munkciót is?
Az felbontás skalazast szoktatok 100% fölé állítani? Nekem valahigy sokkal élvezhetőbb a játék 150%-on.

Az FSR Frame Gen az csak a képkockageneráló része, ez növeli az input lagot, viszont a felskálázás nem növeli az input lagot, ha FSR Native AA helyett pedig FSR quality-t használsz, akkor csökkeni is fog a késleltetés, mert több az FPS-ed.
Viszont az FSR felskálázás részét csak akkor használnám, ha RX 9xxx kártyád van, mert másképp FSR 3.1-et fogsz használni, ami sajnos ronda, a legjobb esélyed az XeSS-el van, de nem tudom, hogy azt engedi-e bekapcsolni a játék, mert sose próbáltam
-
astrojoe12
tag
Tényleg, van magyar privát szerver, ahová lehetne menni a csalók elől?
-
astrojoe12
tag
Jó is lenne! Szerintem pont azért nehez elkapni őket a Javelinnek, amit a videón mutogat a gyerek. Hogy az aimbot, a celra tartás l, felderítés látómezeje, stb... vissza van húzva, hogy ne legyen feltűnő. A wh-t meg alapból nem tudja felderíteni a Javelin.
Tényleg csak az segithet, ha sokan jelentik ezeket, de pont a videón mutatott dolgok miatt nehéz felismerni.Pont nemrég volt olyan, hogy a srác egyértelműen vissza vett meccs közben. Az elején csinált egy 48/2 kd-t, amikor ölt csak annyit lehett hallani, hogy csatt, semmi tűzharc vagy valami. Aztán szóltam neki hogy látszik az aimbot a YouTube videon, amit felveszek (kamu volt a videó), de utána sokkal könnyebb volt leszedni és én is megöltem párszor, a végére 1/1 kd volt neki. Ennyit jelent, ha csal valaki, nagyon durva és qva idegesítő.
Nagyon nehéz eldönteni, hogy csaló aki vissza vett beallitasokkal tolja, vagy csak a harmadik egér gombbal aimbotozik néha, vagy az adatforgalom xarakodik a szerver felé.
Ezért jó a privát szerver funkció belépő kóddal, de nehéz eleg megbízható embert találni.
-
Sz. Géza
senior tag
Engem nagyon zavar, hogy a három fő csalásnak elképesztően sok előfizetője van.
Őket kellene mindig ugyanazokra a szerverekre tenni egymáshoz.
-
astrojoe12
tag
Érdekel hogy Ti hogyan használjátok a játék grafikai részét.
Az fsr-t használjátok, vagy natív módban jobb a válaszidő a kevesebb fps ellenére?
Ha bekapcsolom az amd-fsr-t, akkor fellette érdemes bekapcsolni az Upscaling Technique fsr munkciót is?
Az felbontás skalazast szoktatok 100% fölé állítani? Nekem valahigy sokkal élvezhetőbb a játék 150%-on.

-
astrojoe12
tag
-
VágniValó
addikt
Kommentek tökéletesen reprezentálják a véleményem. Szánalmas kis kotonszökevény, ennyi öröme meg mű sikerélménye van egész életében.
-
oneal1
senior tag
twitch drop-oknál járt most valaki úgy, hogy játékon belül nem kapta meg?
fiókok összekötve, clam-elve, minden, de nem kapom meg.
-
FMBY
őstag
-
Lendova
őstag
-
FMBY
őstag
Major Updates for 1.3.1.5
Addressed issues across Hagental Base, Railway to Golmud, and Portal involving out-of-bounds areas, spawn placement, objective behavior, and map information.
Improved Battle Royale and Ranked Battle Royale UI, including matchmaking messaging, progression visibility, and loading screens.
Resolved several issues that could prevent players from respawning, redeploying, or deploying on vehicles.PLAYER:
Improved mounting reliability, resolving an issue where players could unexpectedly lose their mounted position.
Solved an issue where decals could fail to appear as intended on certain surfaces.
VEHICLES:
Teammates can now deploy on the AH-6 LittleBird when the gunner seat is occupied.
GADGETS:
Improved MTN-55 Proximity Detector spotting so enemy soldiers are revealed more reliably in certain scenarios.
MAPS & MODES:
Addressed an issue on Hagental Base where players could use the Assault Ladder to leave the intended combat area.
Players can now respawn and redeploy as expected after being eliminated while the “Edit Loadout” screen is open.
Railway to Golmud
Adjusted an Escalation alternate spawn point near Objective B to prevent players from spawning high above the ground.
Destroyed houses near Objective E in Conquest no longer leave floating debris behind.
Objective D in Conquest can no longer be captured from the top of the communications towers.
Resolved an issue where a placeholder Battle Royale loading screen image could appear.
PORTAL:
Updated the “Portal Next - Complex 3” description in Maps & Modes filters.
REDSEC
COMPETETIVE:
Players can now select visual customisation while in the lobby.
Players now receive a clearer message when Ranked Battle Royale matchmaking cannot continue because party members are too far apart in rank.
Placement Rank Points rewards on the Rules and Points page now reflect the latest Ranked Battle Royale balance changes.
Ranked Points counter behaviour has been improved after reaching 999 Ranked Points.
WEAPONS:
The L115 Sniper Rifle model now remains visible after the player using it is revived.Köszi!
-
VágniValó
addikt
Major Updates for 1.3.1.5
Addressed issues across Hagental Base, Railway to Golmud, and Portal involving out-of-bounds areas, spawn placement, objective behavior, and map information.
Improved Battle Royale and Ranked Battle Royale UI, including matchmaking messaging, progression visibility, and loading screens.
Resolved several issues that could prevent players from respawning, redeploying, or deploying on vehicles.PLAYER:
Improved mounting reliability, resolving an issue where players could unexpectedly lose their mounted position.
Solved an issue where decals could fail to appear as intended on certain surfaces.
VEHICLES:
Teammates can now deploy on the AH-6 LittleBird when the gunner seat is occupied.
GADGETS:
Improved MTN-55 Proximity Detector spotting so enemy soldiers are revealed more reliably in certain scenarios.
MAPS & MODES:
Addressed an issue on Hagental Base where players could use the Assault Ladder to leave the intended combat area.
Players can now respawn and redeploy as expected after being eliminated while the “Edit Loadout” screen is open.
Railway to Golmud
Adjusted an Escalation alternate spawn point near Objective B to prevent players from spawning high above the ground.
Destroyed houses near Objective E in Conquest no longer leave floating debris behind.
Objective D in Conquest can no longer be captured from the top of the communications towers.
Resolved an issue where a placeholder Battle Royale loading screen image could appear.
PORTAL:
Updated the “Portal Next - Complex 3” description in Maps & Modes filters.
REDSEC
COMPETETIVE:
Players can now select visual customisation while in the lobby.
Players now receive a clearer message when Ranked Battle Royale matchmaking cannot continue because party members are too far apart in rank.
Placement Rank Points rewards on the Rules and Points page now reflect the latest Ranked Battle Royale balance changes.
Ranked Points counter behaviour has been improved after reaching 999 Ranked Points.
WEAPONS:
The L115 Sniper Rifle model now remains visible after the player using it is revived. -
FMBY
őstag
Amúgy mi volt ez a mostani frissítés?
-
CptAdamica
nagyúr
Szerencsére jött új bugsz, az igla ignorálja a flare-t, szóval lehet szarrá szopatni a légi járműveket.
-
Dave567
veterán
-
VágniValó
addikt
COD topicba is ez ment.

Most jutott eszembe, hogy prémium miatt van blokklistám. Ő lett az 5. nálam a fórumozásom történetében aki odakerült.
-
BerserkGuts
addikt
Nekem 7700-al csúnyán esett az FPS, Golmud-ot ki akartam próbálni, és csatában 100-120FPS-em van, és nem is érződik olyan folyamatosnak, mint ennyi FPS-el kellene lennie, 1440p low preset, ultra textúrákkal, FSR quality-ra állítva, 9070XT-vel, úgyhogy most nem is eröltetem. Season 2-ben gyönyörűen 150-200FPS körül mozgott
Remélhetőleg javítják, máshol is láttam erre panaszokat. Letudod mérni msi afterburner 1% low vagy még jobb a 0.1%-os
-
kill_switch
senior tag
-
Termin8
tag
Az intel topikba is csak károgni meg sírni jársz fel, nem a játék miatt vagy te ilyen toxic, szimplán egy megkeseredett, negatív ember vagy.
-
CJ4567
nagyúr
Azon gondolkodom milyen processzort erdemes onagysaga ala venni, mert a legutobbi update altal az 5600x em meg low beallitasokkal is beesik 65 ala😒
a 2042 persze ultra beallitasokkal is tartja a 120-170 fps atlagot 60/80% cpu kihasznaltsaggal.Nekem 7700-al csúnyán esett az FPS, Golmud-ot ki akartam próbálni, és csatában 100-120FPS-em van, és nem is érződik olyan folyamatosnak, mint ennyi FPS-el kellene lennie, 1440p low preset, ultra textúrákkal, FSR quality-ra állítva, 9070XT-vel, úgyhogy most nem is eröltetem. Season 2-ben gyönyörűen 150-200FPS körül mozgott
Remélhetőleg javítják, máshol is láttam erre panaszokat. -
VágniValó
addikt
Amikor mindenki killre megy, de te csak objective pontokra...
TOP 3 összesen 7 szaros killel
P5 11 killel
-
Dave567
veterán
Hogy miért is vagyok TOXIC????
Csúfosan kikapott az ellenség, végén persze a beírás az ellenségtől GGEZ...
15 éve ez még menő volt, bár akkor se igazán, de hagyjuk.... -
Enigma1945
őstag
-
Dr V
őstag
Azon gondolkodom milyen processzort erdemes onagysaga ala venni, mert a legutobbi update altal az 5600x em meg low beallitasokkal is beesik 65 ala😒
a 2042 persze ultra beallitasokkal is tartja a 120-170 fps atlagot 60/80% cpu kihasznaltsaggal.5800X3D, ami napig az egyik legjobb gaming processzor.
-
Lendova
őstag
Azon gondolkodom milyen processzort erdemes onagysaga ala venni, mert a legutobbi update altal az 5600x em meg low beallitasokkal is beesik 65 ala😒
a 2042 persze ultra beallitasokkal is tartja a 120-170 fps atlagot 60/80% cpu kihasznaltsaggal.Mi a baj az utolsó igazi BF-fel (BF 1), hogy nem azt tolod?
-
Enigma1945
őstag
Azon gondolkodom milyen processzort erdemes onagysaga ala venni, mert a legutobbi update altal az 5600x em meg low beallitasokkal is beesik 65 ala😒
a 2042 persze ultra beallitasokkal is tartja a 120-170 fps atlagot 60/80% cpu kihasznaltsaggal. -
Dave567
veterán
-
abridabri
veterán
-
Dave567
veterán
Az lenne, csak sokan hátráltatnak, 3/4-részt én küzdök...
Viszont fel emelőérzést, mikor Te nyered a kört, ott kell gondolkodni, megállni körbe nézné, vajon honnan tudnak még jönni. -
Dave567
veterán
Battle royale-ban (Duo 50 csapatos) 10/9 olyan csapattársam van, aki simán TDM-ben érzi magát és mindenfelé kolbászol, vagy az elején kiugrik mellőlem. Alkalmanként még a nyakát is kitöri az ugrásnál
.Ritkán, de ha jó csapattársat kapok, brutál izgalmas a végjáték. (Utálom, mikor a cipőm sarka már ég, de még 3-4 ellenfélre figyelni kell.
)Nekem is volt ilyen, sőt a legtöbb ilyen volt, ha láttam, hogy béna, akkor ki is léptem, kerestem inkább új matchet..
-
bager13
senior tag
-
abridabri
veterán
Ó, akkor megnyugodtam, mégsem én játszottam eddig rosszul.
Lehet nem árulok el sok embernek nagy titkot azzal, hogy a CQ lényege valójában nem az, hogy te legyél a lista elején.
Egyébként jól értem, hogy CQ-n mindig te vagy az első helyen de redsec-ben nem?
Mert akkor valahol, valamit nem jól csinálsz.
Akkor elárulom; pont az a CQ lényege. Lévén a pontfoglalás adja a legtöbb pontot , tehát hiába mész te a K/D re meg a killekre , akkor sem leszel első olyannal szemben aki valóban CQ-t játszik és foglal
-
Lendova
őstag
Ó, akkor megnyugodtam, mégsem én játszottam eddig rosszul.
Lehet nem árulok el sok embernek nagy titkot azzal, hogy a CQ lényege valójában nem az, hogy te legyél a lista elején.
Egyébként jól értem, hogy CQ-n mindig te vagy az első helyen de redsec-ben nem?
Mert akkor valahol, valamit nem jól csinálsz.
Aztán lehet jobb win%-et produkál.
-
vg
veterán
Ó, akkor megnyugodtam, mégsem én játszottam eddig rosszul.
Lehet nem árulok el sok embernek nagy titkot azzal, hogy a CQ lényege valójában nem az, hogy te legyél a lista elején.
Egyébként jól értem, hogy CQ-n mindig te vagy az első helyen de redsec-ben nem?
Mert akkor valahol, valamit nem jól csinálsz.
Ott is ő az első, minden mérkőzésen ő marad egyedül aki megnyeri. Ő a legjobb, a legjobb, és a legjobb.
-
BerserkGuts
addikt
-
Sz. Géza
senior tag
Ó, akkor megnyugodtam, mégsem én játszottam eddig rosszul.
Lehet nem árulok el sok embernek nagy titkot azzal, hogy a CQ lényege valójában nem az, hogy te legyél a lista elején.
Egyébként jól értem, hogy CQ-n mindig te vagy az első helyen de redsec-ben nem?
Mert akkor valahol, valamit nem jól csinálsz.
-
abridabri
veterán
-
Sz. Géza
senior tag
Azért, hogy nyerjek?
Akkor a CQ-ben nem is kell nyerni?!
Affene, én ezt eddig teljesen rosszul játszottam!
-
abridabri
veterán
Ja reggel vagy késő este nekem is van néha ,hogy nincs fent senki.
Ranked redsecben már kicsit jobb a helyzet mint a simában . Ott kb esélytelen normális csapattársba futni . Rankedben Gold ligától kezdve már komolyabban veszik a randomok is úgy vettem észre. -
Madn!ght
addikt
Az utóbbi időben már így teszek, de még mindig sokszor előfordul, hogy egy ismerős se online.
-
abridabri
veterán
Battle royale-ban (Duo 50 csapatos) 10/9 olyan csapattársam van, aki simán TDM-ben érzi magát és mindenfelé kolbászol, vagy az elején kiugrik mellőlem. Alkalmanként még a nyakát is kitöri az ugrásnál
.Ritkán, de ha jó csapattársat kapok, brutál izgalmas a végjáték. (Utálom, mikor a cipőm sarka már ég, de még 3-4 ellenfélre figyelni kell.
)Vegyél fel barátnak 1-2 normális külföldit akivel találkozol meccseken . Nekem van 10-15 normális "ismerős " szóval gyakorlatilag bármikor össze tudunk dobni egy 4es ranked lobbyt ,nem kell randomokkal szenvedni.
-
Madn!ght
addikt
Battle royale-ban (Duo 50 csapatos) 10/9 olyan csapattársam van, aki simán TDM-ben érzi magát és mindenfelé kolbászol, vagy az elején kiugrik mellőlem. Alkalmanként még a nyakát is kitöri az ugrásnál
.Ritkán, de ha jó csapattársat kapok, brutál izgalmas a végjáték. (Utálom, mikor a cipőm sarka már ég, de még 3-4 ellenfélre figyelni kell.
) -
@rglaaf
veterán
Csodálom hogy a modik meg nem b@sztak ki a topicbol olyan szinten tolod már a toxic létet itt
-
Dave567
veterán
-
stoon
addikt
-
Sz. Géza
senior tag
-
abridabri
veterán
-
BerserkGuts
addikt
-
vg
veterán
-
BerserkGuts
addikt

5 perce várok
lol ez az új bot mode mert azzal feltölti i like it minek a break through mode az úgyse jött be mostanság
-
Locutus
veterán
Kint van a [májusi Feedbank Surbey] lehet megint panaszkodni...

Rá se merek már kattintani

-
Dave567
veterán
Hogy javítsd vagy rontsd a statisztikát...
Én max a pokolra küldeném őket, van olyan opció is?
-
FollowTheORI
Topikgazda
-
stoon
addikt
Kint van a [májusi Feedbank Surbey] lehet megint panaszkodni...

én már bele sem megyek egy ilyen felesleges sz@rba! előre egondolt kérdések és ezekre előre megírt(nekik tetsző ami nem annyira rosz és vagy kritikus) válaszok , hol itt az igazság, ez már majdnem egy nemzeti inzultációval ér fel!

-
Dave567
veterán
Kint van a [májusi Feedbank Surbey] lehet megint panaszkodni...

Minek? Kb a 3/4 szaros eldönti milyen legyen, a többi csicska meg elfogadja...
-
FollowTheORI
Topikgazda
Kint van a [májusi Feedbank Surbey] lehet megint panaszkodni...

-
abridabri
veterán
-
vg
veterán
-
Franky74
aktív tag
Öröm, hogy a légvédelem semmire nem jó!
Vihetem a kézi légvédelmi eszközöket, becélzom a helit/repülőt lövök... és nem talál. Kb. a láncos légvédelemi eszközhöz hasonlóan...
A repülők ellen semmi esélye egy gyalogosnak. -
Dave567
veterán
Tegnap játék közben érdekes grafikai hibát produkált a játek. A képernyő közepén vízszintesen egy sávban teljesen kuszák voltak a textúrák. Alt+tab egy időre megoldotta, de aztán megint a semmiből bedobta. Minimál OC-val használom a VGA-t (RTX5070) már 4 hónapja, eddig nem produkált ilyen hibát. Előző nap telepítettem a legújabb nvidia drivert, arra gyanakszom.
Másnál hasonló esetleg előfordult? Gondolkodom, hogy visszarakom a decemberi drivert, azzal eddig tökéletesen ment.
Nálam is többször, idő közönként előfordult, driver telepítés után, nem foglalkoztam vele igazából...
-
oneal1
senior tag
-
prokxy
nagyúr
-
oneal1
senior tag
hali
ezek a twitch drop-os rewardok mennyi idő míg megjelennek a profilban?
-
Madn!ght
addikt
Tegnap játék közben érdekes grafikai hibát produkált a játek. A képernyő közepén vízszintesen egy sávban teljesen kuszák voltak a textúrák. Alt+tab egy időre megoldotta, de aztán megint a semmiből bedobta. Minimál OC-val használom a VGA-t (RTX5070) már 4 hónapja, eddig nem produkált ilyen hibát. Előző nap telepítettem a legújabb nvidia drivert, arra gyanakszom.
Másnál hasonló esetleg előfordult? Gondolkodom, hogy visszarakom a decemberi drivert, azzal eddig tökéletesen ment.
-
bager13
senior tag
Úgy szórja a BP pontokat, mint bolond pék a lisztet.
-
Dave567
veterán
Ha még csak ez lenne a legnagyobb gond a játékkal, akkor még el tudnám fogadni… De ugye a hitreg - desync - netcode hármas kombinációk keveréke vagy együttese is megdobogtatja a szívemet…Vagy csak simán megkopott a tudásom / célzásom / eszem ehhez a játékhoz is…
Mondjuk nálam a chat az szépen megy, öröm olvasni - írni bele
BC2/BF3/BF4 mind ilyen volt, vagy csak folyton butítottak rajta, ezért adtam el, mondjuk a 3-at be szereztem megint.
Ebben viszont reménykedtem 10 év ki hagyás után, azt hittem felnőttek a feladathoz, de itt megint csak a butítás megy, magákat a hibákat nem javítják...
Végre volt egy rendes casual az elején, de ezt is hazavágták, persze a sok csicska player miatt, akik nyavalyogtak... -
sZapu
csendes tag
Ha még csak ez lenne a legnagyobb gond a játékkal, akkor még el tudnám fogadni… De ugye a hitreg - desync - netcode hármas kombinációk keveréke vagy együttese is megdobogtatja a szívemet…Vagy csak simán megkopott a tudásom / célzásom / eszem ehhez a játékhoz is…
Mondjuk nálam a chat az szépen megy, öröm olvasni - írni bele
-
Dave567
veterán
Bele se kellett volna tenni, csak egy ilyen nyomorék cég tud ilyet ki találni...
Mondjuk egy egyszerű chat ablakot nem tudnak rendbe hozni..
-
Hedon
tag
Köszi, egyetértek. Legyen inkább nehéz.
-
sZapu
csendes tag
Sajnos igen. 100 pontod van és azt kell beosztanod a fegyver felszereléséhez és mivel adott cucchoz 5 - 10 - 15 -stb pontok kellenek, valamiről le kell hogy mondjál... Személyes véleményem, hogy ezt ki kéne belőle venni had lehessen szarrá tuningolni az adott fegyvert...
-
VágniValó
addikt
-
Hedon
tag
Uraim, a pirossal bekeretezett kellékek miért nem elérhetők? Ez összefüggésben van valahogy a sárgával bekeretezett nemtommivel?
Köszi! -
Locutus
veterán
A Golmud az egyik legjobb palya volt a 4-ben. Nagyon sokat fejlodott visszaa game... Az Ac130 es az M142 is tudott adni a jatekhoz. A killcam-mel mi lett? Regen tok jo buli volt az is, amikor megoltem valakit es meg bosszantas keppen jeleztem neki pl. guggolas nyomkodasaval, hogy megb@sztam.
Mert mi lett a killcammel? Nincs azzal semmi.
Hétvégén F-et védtem golmudon belülről, hol a lépcsőfordulókban, hol a tetőn várva őket, kb 17x lelőttem ugyanazt a srácot (is) M123K-val, mire 18-adszor le tudott szedni, jött is oda teabaggelni egyből
Írtam is neki, hogy azért köszi a 3-as KD-t. (Utána jól el is bsztam valami iglas challenge-el az egészet, állandóan lelőttek mert az eget lestem azzal a szarral.) -
Venyera7
senior tag
Csak akkor kempingelek ha unalmas a játék
És ez a játék unalmas
Nálam ez a helyzet
Talán majdúj pályátmegnézem. Vagyis, frászt új pálya, újrahasznosított pályát.Furcsa ez tőlem de azt kell mondanom hogy még a BF5 is jobb volt ettől, ott legalább volt még ötlet
Nagy bombázóval repkedni, vagy a másikkal(most nem keresem ki a nevét) vadászni a tankokat.
Gumikerekű harckocsival rohanni pontokat foglalni.
Tigrist csak azért nem szerettem mert pár gyalogos kivégezte ha közelébe értekDe ebben mi van, mit lehet kiemelni, mire fog az ember emlékezni 8-9év múlva mikkor remélhetőleg nem a következő BF résszel játszik hanem az azutánival
BF2042 esetén is már erősen gondolkodnom kel hogy bármit felidézzek azis olyan gyenge volt ötlet szempontjából.A Golmud az egyik legjobb palya volt a 4-ben. Nagyon sokat fejlodott visszaa game... Az Ac130 es az M142 is tudott adni a jatekhoz. A killcam-mel mi lett? Regen tok jo buli volt az is, amikor megoltem valakit es meg bosszantas keppen jeleztem neki pl. guggolas nyomkodasaval, hogy megb@sztam.
-
stoon
addikt
-
wolf13
őstag
-
Beaumont
aktív tag
EA fórumon/Redditen már sirdogált 1-2 ember, hogy így nincs esélyük! Mondjuk jelentéktelen embert érdekelt a posztjuk, szóval a kövi patch-ben valószínűleg újra visszacsinálják 25%-ra a "nagy" igény miatt.
Hát remélem nem.
-
CptAdamica
nagyúr
A konzolosok kaptak egy recoil nerfet. Patch elött 25%-os recoil reductiont élvezhettek, patch óta ez 10%.
Annyira nem meglepő módon megszüntek az olyan esetek, amikor az eső, kellő konzol játékos random lelézernyalábozza az embert.
Úgy tűnik most már nem elég 2 gomb lenyomása a QTE-nél, hanem szükség lenne valami egyébb inputra, kis korrekcióra.
Ez érződött már a 2042-nél is, hogy sok az a 25%.EA fórumon/Redditen már sirdogált 1-2 ember, hogy így nincs esélyük! Mondjuk jelentéktelen embert érdekelt a posztjuk, szóval a kövi patch-ben valószínűleg újra visszacsinálják 25%-ra a "nagy" igény miatt.
-
Lendova
őstag
A konzolosok kaptak egy recoil nerfet. Patch elött 25%-os recoil reductiont élvezhettek, patch óta ez 10%.
Annyira nem meglepő módon megszüntek az olyan esetek, amikor az eső, kellő konzol játékos random lelézernyalábozza az embert.
Úgy tűnik most már nem elég 2 gomb lenyomása a QTE-nél, hanem szükség lenne valami egyébb inputra, kis korrekcióra.
Ez érződött már a 2042-nél is, hogy sok az a 25%. -
Venyera7
senior tag
Mi a tökömért kell ennyit variálni mindennel? Mièrt nem lehet a BF4-hez visszatérni? Élettelen az egész, inkább csak felidegesìt, nem szórakoztat... Minden a gyalogosokra van szabva, Golmud tele lett b@szva fedezékékkel, persze hogy nagynak tűnik a pálya a gyalogosoknak. Bf4-ben itt olyan király csaták voltak járművekkel, hogy öröm volt játszani. AA szinte semmire nem jó, elvesztette a szerepét a játékban, Bf4-ben egy meccs kimenetelét is tudta befolyásolni. Season 3 előtt még valamennyire működött az IFV, most sikerült az is sikerült kiherélni.
-
Termin8
tag
Engem a DRS-IAR-nél elvesztett.
Pár hete pont amiatt h hypeolták a fegyót, mondom felhúzom, és hát amúgy igaz amit mondanak, hogy pontos meg ilyenek, de mondhatni feleslegesen túl pontos már, mert a golyók nem jönnek elég gyorsan kifele, futásból sok idő előkapni a fegyót, és talán a reload is tovább tart, mivel lmg.
A KORD is fixen jobb mint a B36A4.Úgy tűnik nem egy játékot játszunk
Van pár haverom, akik szintén jól fragelnek, ők is az én véleményemet osztják, és értetlenül nézzük az ilyesmit.
Másik topikba raktam be anno a score-omról képet (nem botok lenne játszva!), tehát nem fotelhuszárként okoskodok...
Ugyanazt a játékot nyomjátok Enders kollégával, csak teljesen más szinten. Én például egyet tudok érteni a videóban elhangzottakkal. Én sem fotelhuszárként írom ezt:
-
VágniValó
addikt
-
Dave567
veterán
Sajnos ez már ilyen lesz. Talán egy jó remaster régi részekből tehetne valamit, de a mostani gárdát elnézve hát hagyjuk....
El kell a céget ásni jó mélyre...
Bugokat kellett volna ki javítani, az elején,máshoz nem hozzányúlni, meg tartalmakat hozzáadni.... Túl nagy feladat volt... -
bager13
senior tag
Nem biztos, hogy te vagy a hiba. Nem mindegy milyen lobyba rak be. A héten nekem is volt több olyan, hogy csak pislogtam. Sok nolifer visszatért a season 3-ra.
Azis nyilvánvaló, hogy a B36A4 már nem olyan effektív, mint lánykorában.
Én sem örülök neki annyira, hogy csavartak egyet a fegyvereken, de könnyen ráálltam az új módszertanra. -
Peter1918HUN
tag
Csak akkor kempingelek ha unalmas a játék
És ez a játék unalmas
Nálam ez a helyzet
Talán majdúj pályátmegnézem. Vagyis, frászt új pálya, újrahasznosított pályát.Furcsa ez tőlem de azt kell mondanom hogy még a BF5 is jobb volt ettől, ott legalább volt még ötlet
Nagy bombázóval repkedni, vagy a másikkal(most nem keresem ki a nevét) vadászni a tankokat.
Gumikerekű harckocsival rohanni pontokat foglalni.
Tigrist csak azért nem szerettem mert pár gyalogos kivégezte ha közelébe értekDe ebben mi van, mit lehet kiemelni, mire fog az ember emlékezni 8-9év múlva mikkor remélhetőleg nem a következő BF résszel játszik hanem az azutánival
BF2042 esetén is már erősen gondolkodnom kel hogy bármit felidézzek azis olyan gyenge volt ötlet szempontjából.Sajnos ez már ilyen lesz. Talán egy jó remaster régi részekből tehetne valamit, de a mostani gárdát elnézve hát hagyjuk....
-
glspeter1
őstag
-
bager13
senior tag
-
xundyingx
tag
Nekem kifejezetten tetszik ez a sokkal nagyobb map de mégse firestrom (ellenben ami egyáltalán nem jön be számomra) és balanszoltabb a dolog. VÉGRE TUDSZ NORMÁLISAN PINGELNI (bocsi a kiabálásért!). Még a hitreg is talán valamivel jobb de néhol még a desync befigyel.
BP pontot is számol egy ilyen map után akár 7-8 (azaz majdnem 1 tier) pontnyit.
Egyszóval végre felébredtek a srácok és lesz belőle egy normális játék?! Reméljük... -
FollowTheORI
Topikgazda
A középső rész van túl nyitottra csinálva szerintem... bár az összes foglaló pont túl komplex lett ahhoz, hogy olyan legyen mint a metro meg a locker, szerintem azért érződik másnak... sokkal több irányból jöhetnek.

-
VágniValó
addikt
Csak videókból ismerem a Metro nevű pályát, de elfogadnám pláne hogy eredeti ötletek híján úgyis remastered pályák jöttek.
Liberation Peak Breakthrough módban sajna 24 vs 24 maradt, kár. Ide simán elfér az emelt létszám, a meccs így is OK volt.
-
glspeter1
őstag
-
prokxy
nagyúr
-
bager13
senior tag
-
@rglaaf
veterán
Chat probléma félig javítva
Az első és csakis az első meccsnél nekem ha aktiválom a csetet semmi nem reagál, gyorsan kihúzom vagy a billt vagy az egeret és vissza, megoldja. Utána későbbi meccsekben nincs ilyen gond.A becsúszás nem olyan hosszú, mint megjelenéskor viszont nem is kell, hosszabb mint amikor legutóbb nerfelték és cserébe az abból vagy a gugolásból való felállás sokkal rövidebb, dinamikusabb nem ólomkatona hatás, mint amiért töröltem a játékot.
Jobb nem lettem, de Breakthrough módban több, mint 10 meccs után az a tapasztalatom, hogy a Support-ok végre Support-ként viselkednek, amit a meccs végén meg is köszöntünk páran a cseten. Ja és ha már Breakthrough...végre visszajött a 32 VS 32, muhahah, csak ezek a pályák vannak a meccskeresőben beállítva + ugye a Hagental Base, mert ott brutál hentesüzem hangulat uralkodik, a jó öreg Zampella-féle káosz.
Nem tudom a DICE ezt a jelenlegi, számomra szimpatikus állapotot hogy fogja elkúrni, de tudom hogy elfogják. Remélem ez még messze van, addig is élvezem kicsit.
Perfectly balanced, as all things should be:

Hagental jo map de köze nincs metro,op lokerhez valamiert nem adja pedig van henteles, lehet azert mert nem alakul ki dugó sehol mapon vagy nem tudom
Még a 2042 redacted is jobb volt -
VágniValó
addikt
Sziasztok!
Chat problémát javították? Sokaknál előfordult hogy amiatt fagyott ki a játék.
Azért kérdezem, mert ma kora este újra felrakom a gémet^^ Láttam a panaszkodást amiért újra visszatették az eredeti becsúszás távot és tempót
+ az Engineer-ről olvastam hogy a lerakott aknák újra nem tűnnek el, sőt 6 helyett 9 a max. MuhahahahahahahahaChat probléma félig javítva
Az első és csakis az első meccsnél nekem ha aktiválom a csetet semmi nem reagál, gyorsan kihúzom vagy a billt vagy az egeret és vissza, megoldja. Utána későbbi meccsekben nincs ilyen gond.A becsúszás nem olyan hosszú, mint megjelenéskor viszont nem is kell, hosszabb mint amikor legutóbb nerfelték és cserébe az abból vagy a gugolásból való felállás sokkal rövidebb, dinamikusabb nem ólomkatona hatás, mint amiért töröltem a játékot.
Jobb nem lettem, de Breakthrough módban több, mint 10 meccs után az a tapasztalatom, hogy a Support-ok végre Support-ként viselkednek, amit a meccs végén meg is köszöntünk páran a cseten. Ja és ha már Breakthrough...végre visszajött a 32 VS 32, muhahah, csak ezek a pályák vannak a meccskeresőben beállítva + ugye a Hagental Base, mert ott brutál hentesüzem hangulat uralkodik, a jó öreg Zampella-féle káosz.
Nem tudom a DICE ezt a jelenlegi, számomra szimpatikus állapotot hogy fogja elkúrni, de tudom hogy elfogják. Remélem ez még messze van, addig is élvezem kicsit.
Perfectly balanced, as all things should be:

Új hozzászólás Aktív témák
-
12800 - 12701
13161 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
Személyeskedést kerüljük, nem tűrjük itt. A téma a játékról szól és nem egymásról, ez egy barátságos BF közösségépítő téma, maradjon is így.
Játékos statisztika (tracker):
Battlefield 6 Stats, Leaderboards & More! - Battlefield 6 Tracker
Fegyver statisztikák, összehasonlítás:
Battlefield 6 Meta & Loadouts - Battlefinity
Battlefield Discord
(nemzetközi hivatalos)
(Nem csak) Prohardver!-es BF közösségi discord szerverünk:
[Battlefield Buddies]
Másik magyar discord:
[BF 6 Hungary]
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Rap, Hip-hop 90'
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 I i5-8350U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- iPhone 15 Pro Max 256GB 88% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Apple iPhone 17e 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- Apple iPhone 14 Pro 128 GB 100% akku Deep Purple 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- AKCIÓ! MSI MAG Z790 i9 13900KF 64GB DDR5 1TB SSD RX 7900 XT 20GB be quiet DARK BASE 701 850W
- szinteÚJ! FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 512GB 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Remélhetőleg javítják, máshol is láttam erre panaszokat.



Köszi!

IntelKiller7
