Hirdetés
- Hisense LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Hobby elektronika
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
10500 - 10401
13090 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-12-03 15:18 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
LackoMester
addikt
cs, valakinek valami ötlete? Nincs fent a Daemon Tools.
-
Franklin
addikt
-
Gainka
őstag
De lehetséges

gyuribácsi88 #10487
amúgy nem rossz
Most vettem egy új egeret és kezdtem el nézegetni, hogy milyen beállítással nyomom. (vxe r1 se+ az új egér)
Na de most komolyan senki nem játszik ilyen magas beállításokkal?
Kicsit próbálgattam az 1600dpi, de nekem borzasztóan lassú.
Sokkal jobb ez a gyors mozgás
Ilyen beállitással körbe körbe forognék.
-
Cseri0058
őstag
De lehetséges

gyuribácsi88 #10487
amúgy nem rossz
Most vettem egy új egeret és kezdtem el nézegetni, hogy milyen beállítással nyomom. (vxe r1 se+ az új egér)
Na de most komolyan senki nem játszik ilyen magas beállításokkal?
Kicsit próbálgattam az 1600dpi, de nekem borzasztóan lassú.
Sokkal jobb ez a gyors mozgás
-
CptAdamica
nagyúr
PC-n F betűt kell nyomni bármelyikre és megcseréli.
-
Winne
nagyúr
A Red Secben be lehet valahogy állítani, menet közben áthúzni, hogy melyik fegyver legyen az 1-rs és melyik a 2-es? Tehát hogy fixáljam, hogy az automata mindig az 1-es a sniper mindig a 2-es?
Ki kell dobnom mind a 2t és abban a sorrendben felvenni újra ahogy szeretném, hogy legyen?
-
gyuribácsi88
addikt
800 DPI, 15sens
VXE R1 Pro Max egérrel egy ATK Sky XSoft padon
Na akkor nem csak én vagyok ilyen elvetemült, még az egér is hasonló, VGN Dragonfly F1 pro max.
-
ridiculous
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
-
abridabri
veterán
1200 DPI / ingame 20
-
CptAdamica
nagyúr
Azta... és nem fordulsz úgy, mint egy IFA?
-
VágniValó
addikt
-
Lendova
őstag
1080 no scope head shot, eAsY!
-
gyuribácsi88
addikt
-
Winne
nagyúr
-
Pro!Petya
addikt
-
IntelKiller7
Topikgazda
-
petymeg
addikt
A görgő mögötti gomb arra való rajta.
400-tól 2000-ig van beosztva. Ja tényleg.
Nálam zöld. -
IntelKiller7
Topikgazda
-
VágniValó
addikt
Nálam 1-2 dolog van overkill-en. Találtam ezt a videot, ami alapján optimalizártam. Max beállításon volt, hogy elfogyott a memória meg leesett 85-re.
Uhh, azt mondja a DLAA-t nem ajánlja
Fasza.
Lehet itt bujkál valahol a válasz, miért laggolok minden 2. meccsen. Ami rohadt dühítő, Februárban lesz 2 éves az asztali masinám.Jó vidi, köszi!
-
petymeg
addikt
-
petymeg
addikt
Nálam 1-2 dolog van overkill-en. Találtam ezt a videot, ami alapján optimalizártam. Max beállításon volt, hogy elfogyott a memória meg leesett 85-re.
-
Gainka
őstag
Köszi a segítséget!
21:9 (2560x1080)-ban játszom egészen pontosan.
144 Hz lenne a kívánt stabil sebesseg.VGA csere előtt is beállítottam, csak már nem emlékszem, melyik streamer videója alapján (talán Jackfrag). A múlt hétvégén cseréltem ki a videokártyát, akkor ezt vettem alapul (emlékeim szerint az első alkalommal is valami hasonló volt).
Az NV vezérlőpultban az nv reflexet kapcsoltam be, a vsyncet ki, meg az energiatakékossági beállítást max teljesítményre.
Akkor alapra állítok akkor mindent aztán egyenként állítva megpróbálom kitapasztalni, mivel lehet a legjobb teljesítmény mellett a legszebb grafikát elérni.

Szivesem, esetleg ha van kedved nézz rá erre, én pedig ebböl indultam ki elég jol ki vesézte mi mennyi micsoda miért jo, stb. [Game Guides YT]
#10474Gainka Kiegésziteném hogy a játékon belöli fps fix-hez képest a Radeon Chillel emelekedett a minimum fps, nem mértem, csak látom hogy most 100 felett van a 0.1% low is.
-
Cseri0058
őstag
Ki milyen egér beállításokkal játszik?
Én 3200dpi-on használom az egeret, és a játékban az egér sensy 65-re van állítva. -
Madn!ght
addikt
Sok beállítás maradt high/overkill-en,
Ha igy van beállitva még sem nézted át jól az azkat az ajánlókat. Azt javaslom vegyél mindent nullára, állits be egy 120 fixet és onnan lehet épitkezni, pontosan nem tudom mit bir a 5070, enyémból kiindulva max élsimitás, tesxture filtering high, sun shadow quality high ezek mehetnek is többit legkissebbre.Annyi a szerencse még hogy ezekkel a beállitásokkal már türhetöen néz ki, szerintem neked igy 140 fps-nek is meg kell lennie stabilan, viszont a tapasztalatom az hogy 120 stabilan jo minimumokkal már mindenre elég hogy prö legyen az ember.Köszi a segítséget!
21:9 (2560x1080)-ban játszom egészen pontosan.
144 Hz lenne a kívánt stabil sebesseg.VGA csere előtt is beállítottam, csak már nem emlékszem, melyik streamer videója alapján (talán Jackfrag). A múlt hétvégén cseréltem ki a videokártyát, akkor ezt vettem alapul (emlékeim szerint az első alkalommal is valami hasonló volt).
Az NV vezérlőpultban az nv reflexet kapcsoltam be, a vsyncet ki, meg az energiatakékossági beállítást max teljesítményre.
Akkor alapra állítok akkor mindent aztán egyenként állítva megpróbálom kitapasztalni, mivel lehet a legjobb teljesítmény mellett a legszebb grafikát elérni.

-
VágniValó
addikt
-
Gainka
őstag
-
petymeg
addikt
-
WATERDACA
őstag
Multiba ki hány fps-el játszik? Mi alá nem mentek, ami már nem megengedhető?
-
petymeg
addikt
Nekem is nehezen jött össze, főleg, hogy nem is számolt minden killt.
Stinger+légvédelmi löveg vagy önjáró löveg. Az olajmezős meg az olajfinomítós pálya, azokon elég nyílt a terep. -
Gainka
őstag
Nálam tápcsere és VGA csere is volt, de baromira ingatag az fps. Létezik, hogy RTX 5070 OC vga-val 1080p-ben nem tudok stabil 120 fps-t se kicsikarni???
A neten ajánlott grafikai es nv vezérlőpult beállításaim túl vagyok.
Sok beállítás maradt high/overkill-en, ami a videók szerint nem változtatnak a terhelésen, ez lenne a gond?Szerk: az RTX3080-nal is kb. ugyanennyit ment.
11700kf@5GHz, 32Gb ram, a proci 50% terhelésen, a VGA 80-100% terhelés között van.
Sok beállítás maradt high/overkill-en,
Ha igy van beállitva még sem nézted át jól az azkat az ajánlókat. Azt javaslom vegyél mindent nullára, állits be egy 120 fixet és onnan lehet épitkezni, pontosan nem tudom mit bir a 5070, enyémból kiindulva max élsimitás, tesxture filtering high, sun shadow quality high ezek mehetnek is többit legkissebbre.Annyi a szerencse még hogy ezekkel a beállitásokkal már türhetöen néz ki, szerintem neked igy 140 fps-nek is meg kell lennie stabilan, viszont a tapasztalatom az hogy 120 stabilan jo minimumokkal már mindenre elég hogy prö legyen az ember. -
WATERDACA
őstag
-
Dr V
őstag
Nálam tápcsere és VGA csere is volt, de baromira ingatag az fps. Létezik, hogy RTX 5070 OC vga-val 1080p-ben nem tudok stabil 120 fps-t se kicsikarni???
A neten ajánlott grafikai es nv vezérlőpult beállításaim túl vagyok.
Sok beállítás maradt high/overkill-en, ami a videók szerint nem változtatnak a terhelésen, ez lenne a gond?Szerk: az RTX3080-nal is kb. ugyanennyit ment.
11700kf@5GHz, 32Gb ram, a proci 50% terhelésen, a VGA 80-100% terhelés között van.
VGA terhelésed alapján CPU limited van, nem tudja kihajtani.
Framegen bekapcsolása nem opció? -
Madn!ght
addikt
Hát ilyen nincs! Írtam a totyikba, hogy másnak is vannak-e mikrolaggjai, hirtelen fps probléméi stb. Ma szert tettem egy komolyabb tápegységre, és minden gondom meg oldódott.. Vaj sima a game.. Pedig a régi tápom is baromi jó volt, minőségi, japán kondikkal stb.. meg se gondoltam volna, hogy a táp miatt is lehetnek ilyen gondok..
Akkor lehet haldoklott már?
Ha nem jutok hozzá jó pénzért ehhez, lehet egy ideig le se cseréltem volna.. Azannya
Nálam tápcsere és VGA csere is volt, de baromira ingatag az fps. Létezik, hogy RTX 5070 OC vga-val 1080p-ben nem tudok stabil 120 fps-t se kicsikarni???
A neten ajánlott grafikai es nv vezérlőpult beállításaim túl vagyok.
Sok beállítás maradt high/overkill-en, ami a videók szerint nem változtatnak a terhelésen, ez lenne a gond?Szerk: az RTX3080-nal is kb. ugyanennyit ment.
11700kf@5GHz, 32Gb ram, a proci 50% terhelésen, a VGA 80-100% terhelés között van.
-
bozont
veterán
Állítsd be a CQ - firestorm/mirak valley/liberation peak pályákat a custom keresőben, ott lehet repkedni.
Ezeken a pályákon vannak lehelyezve légvédelmi ágyúk, azzal elég jól lehet farmolni a repülőket, heliket. Persze ha épp jó csapatot fog ki az ember és alig garázdálkodik arrafelé az ellen.
Mellé meg legyen nálad stinger, azzal is lehet pár killt szedni, ha jókor lövöd el.
Én így csináltam, nem megy a repülés így azt nem erőltettem. -
CptAdamica
nagyúr
-
Dr V
őstag
A recon nagy drónját, amit le tud hívni, azt is ki lehet lőni és nem is nehéz. Azt nem számolja?
-
Garsza
veterán
Szerintem úgy is számolja, ha bepattansz egy repülőbe.
Felmentem repülő gyakorló pályára ott nem számolta.
Mely pálya játékmód ahol a legtöbb a légi jármü? -
CptAdamica
nagyúr
-
Dave567
veterán
-
VágniValó
addikt
Mindennel próbálkoztam, van hogy számolja van hogy nem:') a Legutóbbi kettőt nem számolta ezért 4-en állok továbbra is.
De a csúcs...Manhatten pályán volt. Elütöttem egy nyomit a dzsippel és amikor beadta a roadkill achievementet, akkor egyből utána a semmiből megjelent a számláló hogy háromról négyre váltott ez a challenge, a legutóbbi aircraft kill-em akkor számolta el....
Keep up the good work, soldier! o7
-
Garsza
veterán
Az enginernél az 15 Aicraft asist vagy kill, hogy hozható össze? Nekem nagyon nem akar menni. Mivel érdemes próbálkozni? Pár tanácsot elfogadnék.
-
WATERDACA
őstag
Minden előző bf fórumába volt valaki aki váltig állította hogy csalók az elvétve vagy soha, és aki csalót kiált az téved sír, és csak a Pro játékosokat véli csalónak

Csakhogy mára sokat fejlődtek a csalások, így azt állítani valakiről aki feltűnően jól játszik hogy nem csal szinte lehetetlen, már ha nem áll a háta mögött és látja a gépét/monitorát.
Egyértelmű csalókat meg azért csak kiszúrja bárki.Jó példa erre a BF BC2 fórumából 2010-10-23
Ez a hozzászólás ahol egy akkori csalás van bemutatva
Idézet a hozzászólásból:
"Itt durva, hogy a fejre (head) célzáson kívül beállítható nyakra, mellkasra és lábra is a célzás, tehát nem lesz feltétlenül lőn a csaló csak fejeseket, s ezek a testrészek játék közben akármikor átállíthatók!"És azóta ki tudja mennyire van finomítva a csalások.
Simán eltudok képzelni olyan beállítást hogy nincs WH nincs auto aim, hanem "csak" rásegít és célzást húzza rá mikkor valaki felé elkezd lőni, így egy az egyből mindig a csaló fog kijönni győztesenTényleg nagyon naivnak kell lennie valakinek ahhoz, hogy azt higgye, nincs csaló a játékban. Én a hétvégén beleszaladtam egymás után több meccsbe, ahol egy csalóval volt dolgunk, tehát egymás után őt adta be.
Hogy tudod a csalókat felismerni? Rendkívül alacsony level, 0-50-ig általában, és kiugróan magas statok, gyanús viselkedések. Ha le tudod trackerrel vadászni, az accuracy általában kiugróan magas.Sajnos aki utánaolvas ennek, eléggé hangulatromboló nemcsak erre a játékra nézve, hanem úgy általában a kompetitív multiplayerre. Konkrét üzleti kapcsolatok vannak már erre kiépítve, ahogy te is írtad, finomítva vannak a csalások, megkerülve többféle protokollt is.
Mindazonáltal, egyelőre itt nem olyan rossz a helyzet, sőt, teljesen játszható a játék. Én is élvezem.
Viszont vannak előjelek, amik nem sok jót ígérnek. -
bul07
nagyúr
Ezért beszédtéma redditen és discordon állandóan. Mindenki sír nyilván, nincs csaló.
Legyünk realisták, csalók vannak és lesznek, az új anticheat rendszer is csak parasztvakítás.
A helyzet jobb, mint a Cod-ban, de erre lehet érdemes lenne fél év múlva visszatérni...Attól persze jó játék, de ez a multiplayer átka.
Minden előző bf fórumába volt valaki aki váltig állította hogy csalók az elvétve vagy soha, és aki csalót kiált az téved sír, és csak a Pro játékosokat véli csalónak

Csakhogy mára sokat fejlődtek a csalások, így azt állítani valakiről aki feltűnően jól játszik hogy nem csal szinte lehetetlen, már ha nem áll a háta mögött és látja a gépét/monitorát.
Egyértelmű csalókat meg azért csak kiszúrja bárki.Jó példa erre a BF BC2 fórumából 2010-10-23
Ez a hozzászólás ahol egy akkori csalás van bemutatva
Idézet a hozzászólásból:
"Itt durva, hogy a fejre (head) célzáson kívül beállítható nyakra, mellkasra és lábra is a célzás, tehát nem lesz feltétlenül lőn a csaló csak fejeseket, s ezek a testrészek játék közben akármikor átállíthatók!"És azóta ki tudja mennyire van finomítva a csalások.
Simán eltudok képzelni olyan beállítást hogy nincs WH nincs auto aim, hanem "csak" rásegít és célzást húzza rá mikkor valaki felé elkezd lőni, így egy az egyből mindig a csaló fog kijönni győztesen -
yodamester10
őstag
Nem semmi csalót mutat be a videó
[link] -
JSaN
addikt
-
WATERDACA
őstag
350 óra után továbbra sem találkoztam olyannal, akire egyértelműen azt mondanám, hogy csaló. Itt újra és újra feljön, hogy minden körben van csaló...
Ezért beszédtéma redditen és discordon állandóan. Mindenki sír nyilván, nincs csaló.
Legyünk realisták, csalók vannak és lesznek, az új anticheat rendszer is csak parasztvakítás.
A helyzet jobb, mint a Cod-ban, de erre lehet érdemes lenne fél év múlva visszatérni...Attól persze jó játék, de ez a multiplayer átka.
-
Winne
nagyúr
-
Enigma1945
őstag
Hát ilyen nincs! Írtam a totyikba, hogy másnak is vannak-e mikrolaggjai, hirtelen fps probléméi stb. Ma szert tettem egy komolyabb tápegységre, és minden gondom meg oldódott.. Vaj sima a game.. Pedig a régi tápom is baromi jó volt, minőségi, japán kondikkal stb.. meg se gondoltam volna, hogy a táp miatt is lehetnek ilyen gondok..
Akkor lehet haldoklott már?
Ha nem jutok hozzá jó pénzért ehhez, lehet egy ideig le se cseréltem volna.. Azannya
-
JSaN
addikt
-
soultrapp
senior tag
-
CptAdamica
nagyúr
-
VágniValó
addikt
Jól értem ,hogy meg vannak csúszva és ezért a Season 1-re most jön egy újabb kamu bonus path?
4 hetet húznak még rá basszus. Az úgy nem semmi. Főleg ,hogy a teljes karácsonyi időszak kiesett javítási szempontból is (ami egyrészt érthető, másrészt a fasznak kell pont Karácsony előtt elbaszni mindent).
Reddit-en már nagy a hopium ,hogy a player feedback miatt jön később a Season 2.
De a pályák dev ideje fél év felett van. Szóval max a saját hibáikat javítgathatják.
Számomra most egy BF1 szintű DLC kéne ahhoz ,hogy felfrissüljön a játék egy kicsit.

BFV Pacific update.
Valószínűleg megvannak csúszva. De bármennyire utálom az EA-t, a BF6 jelenlegi helyzete miatt nem tudok rájuk teljes erőből haragudni...meghalt a horgonylény, adjunk nekünk valamennyi időt.
Remélem a többek által itt dícsért David Sirland ül a megüresedett székbe, bár őszintén szólva meglepődnék, mert reddit sztorik alapján az EA őt nem kedvelte és megvált tőle anno, és 2025 év elején hozták vissza.
-
vg
veterán
Wat rásegítés PC-n?

Bizonyám.
-
omfgk
veterán
Jól értem ,hogy meg vannak csúszva és ezért a Season 1-re most jön egy újabb kamu bonus path?
4 hetet húznak még rá basszus. Az úgy nem semmi. Főleg ,hogy a teljes karácsonyi időszak kiesett javítási szempontból is (ami egyrészt érthető, másrészt a fasznak kell pont Karácsony előtt elbaszni mindent).
Reddit-en már nagy a hopium ,hogy a player feedback miatt jön később a Season 2.
De a pályák dev ideje fél év felett van. Szóval max a saját hibáikat javítgathatják.
Számomra most egy BF1 szintű DLC kéne ahhoz ,hogy felfrissüljön a játék egy kicsit.

BFV Pacific update.
-
Winne
nagyúr
-
Hedon
tag
Én nemrég cseréltem vasat, és eddig a BF6 60-80 FPS-sel ment, 1080p-ben, 60cm-s monitoron. Kurvára kellett figyelnem, hogy eredményes legyek. Jó sok csalót láttam a pályákon...
Most majdnem kétszer annyi FPS-em van, 80cm-en látom és 4K-ban. Olyasmiket látok, amiket korábban nem. Ennek megfelelően jobb a teljesítményem is.
Ha 5090-es gpu-val és 9800X3D procival tolnám, valószínűleg mégjobban teljesítenék / kevesebbet kellene melóznom, figyelnem, pihentethetném a reflexeim, stb.
Ami még ezeknél is jobban befolyásolja az egészet az a fáradtság. Ha fáradt vagy, lelőnek a picsába. Ilyenkor inkább nézzünk egy epizódot a sorozatunkból.Tegnap nagyon mérges lettem, mert egy CSALÓÓÓÓ
többször is elkapott. Néztem a számait, 24/8-on állt (TDM). Hirtelen belegondoltam, hogy nemrég én ennél sokkal jobbat is csináltam, és akkor rájöttem, hogy retekfáradt vagyok, ő meg valószínűleg kevésbé (ráadásul biztosan 5090-nel tolja a kis burzsoá
).A K/D számai alapján mikor lehet valakit csalónak nevezni jogosan? 100/1 elképzelhetetlen? (Olyanom még nem volt, de néha egy jó kis kempinghely, vagy egy jármű virtuóz kezelése lehetőséget ad ilyesmi eredményekre.)
Most azt mondanám, hogy aki nagyon gyorsan halad, és az első percekben máris soksok killt begyűjt, és b.szik megdögleni, és nem kempel, hanem rohangál, és már akkor lelő, amikor még ott sincs, az csaló. Valahogy csal. Az ilyeneket a legjobb érzés elkapni. Már az is örömöt okoz, ha a kettőnk meccsében sokkal vezet, de azért fel tudom bosszantani.
Ja, párszor láttam igazi csalókat, de azok extrém dolgokat műveltek. Egyszer BF1-ben az egyik felállt egy szikla tetejére és onnan osztotta. Valami félelmetes killt produkált, és nem lehetett lelőni. Mint valami GOD mód, vagy ilyesmi. Akkor is ölt, amikor ködbe burkoltuk. De ezek nyilván egyértelmű esetek. -
SipiBcs
őstag
Nálam bios update sem segített csak úgy megjegyzem, de még ennyit nem molyoltam egy játék miatt, főleg hogy atom stabil a vas így nem gondolnám user errornak. Most úgy néz ki a történet, hogy 1 meccs aztán alt+f4, hagyni kell a rákba ez ilyen, ennyi, nem éri meg szarakodni vele
Valahol olvastam, hogy a mesh és texture ultra/overkill beállításon, memory leaket okozhat bizonyos pályarészeken, hightól nem érdemes fentebb venni.Erről írtam neked, bár én nvidiával tolom.
-
Puro
aktív tag
Bf 5 idegesitő volt sok csalo miatt de itt olyan szinten én még nem találkoztam, engem a konzolosok idegesitenek, redsecben van de én azt csak videokban latom.
Viszont engem is utolert a baj, 2. map lagg, alt tab, helyre hozta harmadik mapon meg kifagytam. Egy utokartyam van meg a bios frissites, ha az sem segit akkor remelem az update (s2), ha ez se marad a Heroes 3 abban meg nem csalodtam.
Ja igen konzol, én erről lemaradtam, most ők egerrel jatszanak mert egy kettő elég jol lekövet a célkeresztel, akkor ő most konzolra váltott elég jo pc jatekos vagy, ? , vagy joystickel nyomjak rasegitessel vagy hogy lehet ez?
Nálam bios update sem segített csak úgy megjegyzem, de még ennyit nem molyoltam egy játék miatt, főleg hogy atom stabil a vas így nem gondolnám user errornak. Most úgy néz ki a történet, hogy 1 meccs aztán alt+f4, hagyni kell a rákba ez ilyen, ennyi, nem éri meg szarakodni vele
Valahol olvastam, hogy a mesh és texture ultra/overkill beállításon, memory leaket okozhat bizonyos pályarészeken, hightól nem érdemes fentebb venni. -
rottenbull
őstag
Feb 17 a season 2. Most jott az email
-
Garsza
veterán
Mi a franc történt? Nálam minden Chelege zárolva van.
-
soultrapp
senior tag
Hello!
Mostanában kezdtem el játszani,de mit kell megcsinálni,hogy az assault karival lehessen elsősegély csomagot dobni?
Úgy mint a support az ammo packot. -
CptAdamica
nagyúr
-
VágniValó
addikt
Mindjárt más, akkor lesznek előtte patch-ek:
-
VágniValó
addikt
Battlefield 6 and REDSEC Season 1: January Update
Hát... ezek után kurvára elvárom, hogy az air radar és a jet loadoutok készen legyenek az S2-re...
Aztaqrva! 7 azaz hét egész másodperc!! DAMN! Arról, hogy Február 17-én jön majd kontent.
De hogy ne csak negatív legyek, ez remélem nem egyben a következő patch csomag dátuma, mert ha igen akkor az EA kőkeményen a saját ágyába sz@rik.

-
CptAdamica
nagyúr
Battlefield 6 and REDSEC Season 1: January Update
Hát... ezek után kurvára elvárom, hogy az air radar és a jet loadoutok készen legyenek az S2-re...
-
Dave567
veterán
-
Dave567
veterán
Pl a legtöbb halhatatlan mocsok konzolon is, sokkal többet eszik még COD-ba is, no recoil meg hagyjuk...
-
v!ct0y
veterán
Tud a konzolos is egér+billel játszani. Plusz vannak akik évtizedek óta controllerrel játszanak. Hidd el nekem, hogy te is lőttél már le úgy embereket hogy azt se tudták hogy most mi van. Én is utálom ha lelőnek, de hát ez van

-
CptAdamica
nagyúr
Miért idegesít a konzolos? Rásegítés miatt? Van egy hírem számodra, ha kontrollerrel nyomod pc-n ott is van rásegítés. Még külön opció is van, hogy mennyire segítsen 0-100-ig. Az is olyan, hogy ha mondjuk fut valaki pont előtted balról jobbra, és viszed utána a kurzort, akkor a testére megy 1-2 másodpercre, nem lehet kihasználni mindig.
Wat rásegítés PC-n?

-
Gainka
őstag
Miért idegesít a konzolos? Rásegítés miatt? Van egy hírem számodra, ha kontrollerrel nyomod pc-n ott is van rásegítés. Még külön opció is van, hogy mennyire segítsen 0-100-ig. Az is olyan, hogy ha mondjuk fut valaki pont előtted balról jobbra, és viszed utána a kurzort, akkor a testére megy 1-2 másodpercre, nem lehet kihasználni mindig.
Azert kerdem mert nem tudom. Észrevettem hogy neha mintha "máskepp" löne be egy konzolos aztán a fene tudja.
-
vg
veterán
Bf 5 idegesitő volt sok csalo miatt de itt olyan szinten én még nem találkoztam, engem a konzolosok idegesitenek, redsecben van de én azt csak videokban latom.
Viszont engem is utolert a baj, 2. map lagg, alt tab, helyre hozta harmadik mapon meg kifagytam. Egy utokartyam van meg a bios frissites, ha az sem segit akkor remelem az update (s2), ha ez se marad a Heroes 3 abban meg nem csalodtam.
Ja igen konzol, én erről lemaradtam, most ők egerrel jatszanak mert egy kettő elég jol lekövet a célkeresztel, akkor ő most konzolra váltott elég jo pc jatekos vagy, ? , vagy joystickel nyomjak rasegitessel vagy hogy lehet ez?
Miért idegesít a konzolos? Rásegítés miatt? Van egy hírem számodra, ha kontrollerrel nyomod pc-n ott is van rásegítés. Még külön opció is van, hogy mennyire segítsen 0-100-ig. Az is olyan, hogy ha mondjuk fut valaki pont előtted balról jobbra, és viszed utána a kurzort, akkor a testére megy 1-2 másodpercre, nem lehet kihasználni mindig.
-
Lendova
őstag
Én nem tudok 100kg-mal fekve nyomni. Aki ennyit tud vagy többet, az csal!
Mondjuk 50-nel se, de 70-et még elhiszem.
-
Gainka
őstag
Bf 5 idegesitő volt sok csalo miatt de itt olyan szinten én még nem találkoztam, engem a konzolosok idegesitenek, redsecben van de én azt csak videokban latom.
Viszont engem is utolert a baj, 2. map lagg, alt tab, helyre hozta harmadik mapon meg kifagytam. Egy utokartyam van meg a bios frissites, ha az sem segit akkor remelem az update (s2), ha ez se marad a Heroes 3 abban meg nem csalodtam.
Ja igen konzol, én erről lemaradtam, most ők egerrel jatszanak mert egy kettő elég jol lekövet a célkeresztel, akkor ő most konzolra váltott elég jo pc jatekos vagy, ? , vagy joystickel nyomjak rasegitessel vagy hogy lehet ez?
-
steele80
senior tag
-
VágniValó
addikt
-
CptAdamica
nagyúr
-
Franky74
aktív tag
Ha a helységbe lépéskor, pont a fejre céloz/lő. Esetleg oldalt/ háttal van neked, de rácélzáskor, szempillantás alatt rádfordul megöl. Elég gyanúsak nekem.
-
Franklin
addikt
Azért nem tűnik fel, mert nem volt ilyen. Nálam is vannak legendák, vagy aki sokszor lelő engem, de mit mondjak? Vannak nálam is jobb játékosok, jobb reakciókkal, pontosabb célzással, nem biztos, hogy egyből csaló.
Fps alapszabály: akit te lelősz, az noob, aki téged lelő, az csaló
-
CptAdamica
nagyúr
Azért nem tűnik fel, mert nem volt ilyen. Nálam is vannak legendák, vagy aki sokszor lelő engem, de mit mondjak? Vannak nálam is jobb játékosok, jobb reakciókkal, pontosabb célzással, nem biztos, hogy egyből csaló.
-
abridabri
veterán
Azt gyanítom, hogy sikerülne észre venni, ha valakinek jó statja van, az önmagában lótúrót sem mond el arról, hogy csal, vagy sem.
Sztem senki nem nézi a statot , hisz járművekkel könnyű sokszoros k/d-t csinálni , sőt akár 0-1-2 halállal végezni .
Hagyjuk inkább , hidd azt hogy nincs /kevés csaló van , legalább te élvezed és nem idegeskedsz rajta. -
FollowTheORI
Topikgazda
350 óra után továbbra sem találkoztam olyannal, akire egyértelműen azt mondanám, hogy csaló. Itt újra és újra feljön, hogy minden körben van csaló...
Én se nagyon találkozok ezekkel az állítólagos csalókkal... talán, ha 2-3x volt eddig a megjelenés óta olyan, hogy volt emberke akire tényleg azt mondtuk, hogy ő "tuti" csal, ilyen pro helisek, meg egy két gyanúsan jól lövő emberke.

Mondjuk azis igaz, hogy szinte kizárólag csak Conquest-et tolunk.
De én néha azért tolok mást is, és ott sem futottam még ilyenekbe... Rush, BT, meg a kisebb TDM módokba sem...De ez nagyon messze van a minden kör szar meg a "játszhatatlan" kategóriától.
-
vg
veterán
350 óra után továbbra sem találkoztam olyannal, akire egyértelműen azt mondanám, hogy csaló. Itt újra és újra feljön, hogy minden körben van csaló...
Te mindig ezt írod. Lehet csak neked nem tűnik fel, hogy a pálya végéből hirtelen fejest kapsz, tudja, hogy pontosan hol vagy, stb. Nem feltűnően csinálják, hanem okosan.
-
omfgk
veterán
Azt gyanítom, hogy sikerülne észre venni, ha valakinek jó statja van, az önmagában lótúrót sem mond el arról, hogy csal, vagy sem.
Aki csak stat alapján kiállt csalót, az maga is a probléma része.
37/3... lol. Felkapták mondjuk 3-szor, aztán nem is kiugró stat.
Majd 100/1-nél esetleg csak stat alapján is gyanús lesz. -
CptAdamica
nagyúr
-
abridabri
veterán
350 óra után továbbra sem találkoztam olyannal, akire egyértelműen azt mondanám, hogy csaló. Itt újra és újra feljön, hogy minden körben van csaló...
2 eshetőség van, mi vagyunk szarok akik csalót kiáltanak állandóan , vagy te vagy naiv és nem veszed észre őket .
-
CptAdamica
nagyúr
-
IntelKiller7
Topikgazda
Ingyen Bradley skin.
-
WATERDACA
őstag
Én simán elképzelem hogy egy két fejlesztő pénzmagért cserébe be be segít a csalásokba.(Elég sokan dolgoznak ott)
Rengeteg videó van fent a youtube-on, és frissek is.
És az azért érdekes hogy a csaló program nem is oda lő ahol ellenséges játékos karaktere van. Mint ebbe is 1:11-nél , vegyétek le a lejátszási sebességet.
Akkor tényleg nem lesz hosszúéletű ez a játék, és igaza lesz a fanyalgóknak.
-
bul07
nagyúr
Én simán elképzelem hogy egy két fejlesztő pénzmagért cserébe be be segít a csalásokba.(Elég sokan dolgoznak ott)
Rengeteg videó van fent a youtube-on, és frissek is.
És az azért érdekes hogy a csaló program nem is oda lő ahol ellenséges játékos karaktere van. Mint ebbe is 1:11-nél , vegyétek le a lejátszási sebességet.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Korábban volt olyan sztori, hogy az Activisionnek van részesedése a Cronus Zent gyártó cégben.
Sőt a cheatet a játékfejlesztők csinaljak és adják el
-
WATERDACA
őstag
A javelin anticheat is csupán a tisztességesen játszó emberek megtévesztésére szolgál, hogy itt minden rendben van és nincs csaló, mert ha lenne a javi kilőné. Már ez önmagában kvázi csalás. Tegnap TDM-en játszottam egy meccset és rá is hagytam. Az első 37-3 K/D és 6 perc 3 másodpercig tartott a meccs. Durva! És fizettünk nem keveset, hogy ezt elviseljük.
Néhány napja tart ez az őrület, de úgy tűnik a fejlesztők sz*rnak az egészbe...játszhatatlan a játék jelenleg.
-
@rglaaf
veterán
Jo csak kifelejtetted hogy a cronus-t nem lehet pár kattintasal pár dollárért letölteni
Cronus egy drága hardver és csak beteglelkű impotens komplexusos emberek játszanak igy és aki crossplay off-ba bill egérrel játszik kontrolleresek ellen kb egy szint
-
VágniValó
addikt
A javelin anticheat is csupán a tisztességesen játszó emberek megtévesztésére szolgál, hogy itt minden rendben van és nincs csaló, mert ha lenne a javi kilőné. Már ez önmagában kvázi csalás. Tegnap TDM-en játszottam egy meccset és rá is hagytam. Az első 37-3 K/D és 6 perc 3 másodpercig tartott a meccs. Durva! És fizettünk nem keveset, hogy ezt elviseljük.
sőt...a fejlesztők miatt még a BIOS-ban is nekünk kellett mókolni, hogy a játék egyáltalán hajlandó legyen elindulni
-
steele80
senior tag
A javelin anticheat is csupán a tisztességesen játszó emberek megtévesztésére szolgál, hogy itt minden rendben van és nincs csaló, mert ha lenne a javi kilőné. Már ez önmagában kvázi csalás. Tegnap TDM-en játszottam egy meccset és rá is hagytam. Az első 37-3 K/D és 6 perc 3 másodpercig tartott a meccs. Durva! És fizettünk nem keveset, hogy ezt elviseljük.
-
IntelKiller7
Topikgazda
Korábban volt olyan sztori, hogy az Activisionnek van részesedése a Cronus Zent gyártó cégben.
-
omfgk
veterán
Az a gáz, hogy már a casual breakthrough-ra is bejönnek. Tegnap már kiléptem ragequit-al.
Hát ez ilyen sajna. Lehet sajnos az lenne a legjobb, ha pc-t egyszerűen kihagynák és csak konzolra adnának ki ilyen lövöldéket. Konzolon legalább nem lehet csalni, a egér/bill átalakítókat leszámítva, az meg nem nagy dolog.Konzolon legalább nem lehet csalni
Akkor te lemaradtál a scriptet futtató Cronusokról.
Az amcsiknál konkrétan a Wallmart-ban kapható.Olyan mintha itt elmennél a helyi Lidl-be.
Na ennyire nem lehet csalni.
Válogathatsz ,hogy no recoil legyen csak, vagy aimbot is.
-
vg
veterán
Az a gáz, hogy már a casual breakthrough-ra is bejönnek. Tegnap már kiléptem ragequit-al.
Hát ez ilyen sajna. Lehet sajnos az lenne a legjobb, ha pc-t egyszerűen kihagynák és csak konzolra adnának ki ilyen lövöldéket. Konzolon legalább nem lehet csalni, a egér/bill átalakítókat leszámítva, az meg nem nagy dolog. -
WATERDACA
őstag
2 napja én is tapasztalom. Dominationba nagyon feltűnő sajnos. Aimbot most a divat, kellene már egy tisztogatás, mert egyre jobban a Codra hajaz…
Új hozzászólás Aktív témák
-
10500 - 10401
13090 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Személyeskedést kerüljük, nem tűrjük itt. A téma a játékról szól és nem egymásról, ez egy barátságos BF közösségépítő téma, maradjon is így.
Játékos statisztika (tracker):
Battlefield 6 Stats, Leaderboards & More! - Battlefield 6 Tracker
Fegyver statisztikák, összehasonlítás:
Battlefield 6 Meta & Loadouts - Battlefinity
Battlefield Discord
(nemzetközi hivatalos)
(Nem csak) Prohardver!-es BF közösségi discord szerverünk:
[Battlefield Buddies]
Másik magyar discord:
[BF 6 Hungary]
- Nintendo Switch 2
- Hisense LCD és LED TV-k
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Gitáros topic
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- További aktív témák...
- AMD GAMING PC! Ryzen 3800X / RX 6750 XT/ 16GB DDR4 / 512GB NVMe / B550M AX!
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / GTX 1650 / 16GB DDR4 / 128SSD + 500HDD
- LENOVO X380 Yoga 360 touch - 13,3" FHD - i5 8250U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- HP ProBook 450 G8 15,6" i5 1135 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- ÚJ Lenovo Legion Pro 7 Intel Core i9-14900HX, 64GB, 1TB SSD, RTX 4090(16GB), IPS 240Hz
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





többször is elkapott. Néztem a számait, 24/8-on állt (TDM). Hirtelen belegondoltam, hogy nemrég én ennél sokkal jobbat is csináltam, és akkor rájöttem, hogy retekfáradt vagyok, ő meg valószínűleg kevésbé (ráadásul biztosan 5090-nel tolja a kis burzsoá



FollowTheORI

