Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz poli27 #48 üzenetére

    A PETG az jó, simán viszi burkolat nélkül, a PLA-t szintén. Mindkettővel szépen nyomtat, pedig már próbáltam egy csomó noname kínai PLA-val is, de semmi különbség, viszi mindet szépen. El vagyok tőle ragadtatva, ilyen nyomtatóra vágytam mindig, ezért vettem több gépet és tuningoltam szét őket, de valami mindig hibádzott. Ez most megváltozott, hála a Bambunak. (Prusát akkor sem veszek, mert a technológiához képest drága :D .)

    ASA és ABS nekem is van itthon, de eddig csak az ABS-t sikerült viszonylag jól nyomtatnom. Ha beburkoltam a nyomtatót, jöny az ABS és az ASA próba is, ja meg TPE is van még itthon, azzal is kísérletezek majd.

    Kipróbáltam a Sunuli selyem PLA+-t is és gyönyörűen nyomtatja. Nőnapra készült tulipán belőle több színben, az asszony el volt tőle ájulva :D . Mondta, hogy most már ő is érti, miért kellett ezt a nyomtatót megvenni.

    Ha lesz még egyszer pénzem, akkor jöhet az AMS és ha nyerek a lottón, akkor az X1C-is AMS-el, persze 4 db-al, hogy kihasználhassam a 16 színt! Persze ez csak álmodozás, egyenlőre kiválóan elvagyok a P1P-vel és kíváncsian várom, mit lép rá a többi gyártó.
    Amúgy meg jól felbolygatta az állóvizet a Bambu a 3D nyomtató piacon, már a Creality is ígérget valami csodát hamarosan. Ez nekünk csak jó, ha van egy komoly verseny. Eddig csak minimális fejlesztgetések voltak évről évre, kicsiket léptek előre, ezt lépte át a Bambu a sok újjításával.

Új hozzászólás Aktív témák