Hirdetés
- M.2 SSD hűtés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Dell notebook topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Projektor topic
- OLED TV topic
- Bluetooth hangszórók
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- Milyen asztali médialejátszót?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
macilaci78
nagyúr
-
barnam_
nagyúr
Hogy visszataláljak

Nincsenek még nyári tervek, de észben tartom a dátumot. -
bitpork
nagyúr
Se szeri, se száma a felvonultatott finomságoknak.
Btw ha megfelel, a bucit vállalom.
Az nem lenne rossz. A múltkori finom volt és jól gyött a segítség

-
macilaci78
nagyúr
-
Met
nagyúr
-
Szevam
senior tag
Naaa, azért van autós kontent is. Mindig akad néhány izgalmas vas, vagy épp a teljesen hétköznapira vagyunk kíváncsiak. Esetleg egy-egy szerelésre is akad példa. 2 éve az enyémbe épült be csomagtérvilágítás.

SZTK mellett építkezés, munkahely is téma.
Vannak állandó vendégek, akik az állandó menüben segítenek*, illetve sütivel egészítik ki.
*Pácolódnak a grill mellett, vagy épp a salátának valót darabolják kitartó lelkesedéssel.Volt marlenka is legutóbb...
-
Szevam
senior tag
THX a kimerítő választ!
Az egészből a társaság és a zaba, ami izgalomba hozott, az autók úgy különösképpen nem...
.. mondjuk azt a Nyerges vontatót kipróbálnám, igaz, ami igaz!
Azt még nem vezettem, és kamiont/repülőt, nagyjából minden mást.
Sajnos ennek ellenére kicsi az esélye, hogy mennék/mennénk, legalább AsszonyPajti miatt, túl sok a fellépése és próbája, de még nemet sem mondanék!
(Mondjuk annak ellenére, hogy nem vagyok egy autó fan - nekem ez simán használati eszköz, esetleg még élvezeti - simán előfordulhat, hogy össze tudnék szedni 40 képet, talán többet is, talán HD is... Amiket az évtizedek során lőttem.)
Sokan asszonnyal, gyerkőcökkel jönnek. Nagyon autós és családi party hangulata van

Feleséged ott is felléphet szerintem. Köszönség lesz
-
Qru
MODERÁTOR
Naaa, azért van autós kontent is. Mindig akad néhány izgalmas vas, vagy épp a teljesen hétköznapira vagyunk kíváncsiak. Esetleg egy-egy szerelésre is akad példa. 2 éve az enyémbe épült be csomagtérvilágítás.

SZTK mellett építkezés, munkahely is téma.
Vannak állandó vendégek, akik az állandó menüben segítenek*, illetve sütivel egészítik ki.
*Pácolódnak a grill mellett, vagy épp a salátának valót darabolják kitartó lelkesedéssel.Frsz keretet majd akkor itt rakjuk fel az enyemre.
-
macilaci78
nagyúr
Naaa, azért van autós kontent is. Mindig akad néhány izgalmas vas, vagy épp a teljesen hétköznapira vagyunk kíváncsiak. Esetleg egy-egy szerelésre is akad példa. 2 éve az enyémbe épült be csomagtérvilágítás.

SZTK mellett építkezés, munkahely is téma.
Vannak állandó vendégek, akik az állandó menüben segítenek*, illetve sütivel egészítik ki.
*Pácolódnak a grill mellett, vagy épp a salátának valót darabolják kitartó lelkesedéssel. -
Qru
MODERÁTOR
THX a kimerítő választ!
Az egészből a társaság és a zaba, ami izgalomba hozott, az autók úgy különösképpen nem...
.. mondjuk azt a Nyerges vontatót kipróbálnám, igaz, ami igaz!
Azt még nem vezettem, és kamiont/repülőt, nagyjából minden mást.
Sajnos ennek ellenére kicsi az esélye, hogy mennék/mennénk, legalább AsszonyPajti miatt, túl sok a fellépése és próbája, de még nemet sem mondanék!
(Mondjuk annak ellenére, hogy nem vagyok egy autó fan - nekem ez simán használati eszköz, esetleg még élvezeti - simán előfordulhat, hogy össze tudnék szedni 40 képet, talán többet is, talán HD is... Amiket az évtizedek során lőttem.)
Autós kontent egyre inkább háttérbe szorult amúgyis. Most már a hosszú SZTK-s várólistán pörgünk inkább.

-
LordAthis
csendes tag
THX a kimerítő választ!
Az egészből a társaság és a zaba, ami izgalomba hozott, az autók úgy különösképpen nem...
.. mondjuk azt a Nyerges vontatót kipróbálnám, igaz, ami igaz!
Azt még nem vezettem, és kamiont/repülőt, nagyjából minden mást.
Sajnos ennek ellenére kicsi az esélye, hogy mennék/mennénk, legalább AsszonyPajti miatt, túl sok a fellépése és próbája, de még nemet sem mondanék!
(Mondjuk annak ellenére, hogy nem vagyok egy autó fan - nekem ez simán használati eszköz, esetleg még élvezeti - simán előfordulhat, hogy össze tudnék szedni 40 képet, talán többet is, talán HD is... Amiket az évtizedek során lőttem.)
-
macilaci78
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
Egy kis inspiráció. Fajra, nemre, vallási felekezetle, járműre tekintet nélküli, egy mindentől független tali, amit leginkább a korábbi alkalmakkor tapasztalt jó hangulat inspirál.
Autós taliként indult, de volt már, aki bringával, vonattal, motorral, nyerges vontatóval érkezett.Ezek utan csak egy kv-t kerek szepen

-
macilaci78
nagyúr
Egy kis inspiráció. Fajra, nemre, vallási felekezetle, járműre tekintet nélküli, egy mindentől független tali, amit leginkább a korábbi alkalmakkor tapasztalt jó hangulat inspirál.
Autós taliként indult, de volt már, aki bringával, vonattal, motorral, nyerges vontatóval érkezett. -
Qru
MODERÁTOR
-
LordAthis
csendes tag
Öööö...
.. és ez most végülis milyen tali?
SRY, de biztos vmi kimaradt, nem sikerült levágni. -
Met
nagyúr
Ne mond már, hogy nincs 40 HD képed?
Családi fotókkal, lakásfelújításon készültekkel együtt sem?
4K-ban nyomja

-
macilaci78
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
-
bitpork
nagyúr
-
simonjoe
őstag
Az is mehet aki még nem csinált 40 HD képet????
-
Qru
MODERÁTOR
-
bitpork
nagyúr
-
Met
nagyúr
Minden mással kapcsolatban várom az ötleteket!
Ugrálóvár?
-
net84
őstag
Szépjónapot!
Sok év után végre előre és nem utólag látok bejegyzést
. Legyen ez most egy mentős poszt, hogy tudjam követni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Formula-1
- Óvodások homokozója
- SnowRunner
- EAFC 26
- M.2 SSD hűtés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- Dell notebook topic
- Húsz perc játékmenetet villantott az EXODUS
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- Apple MacBook Air 13 M4 (2025) 16GB/512GB SSD szép állapotú 100% akku 76 ciklus
- Lenovo Thinkpad L13,13.3",HD,i3-10110U.8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Bomba ár! Dell Latitude 7420 - i7-1185G7 I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" 4K I Cam I W11 I Garancia!
- Beelink SER mini PC - Ryzen 7 /8GB / 500 GB SSD - garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4684
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


