Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    Sziasztok! Adott az alábbi konfig:
    Ryzen 5 2600, 2x8GB 3200Mhz ram, MSI B450 Mortar alaplap, Asus ROG Strix GTX 1060 6GB, Cooler Master Masterwatt 600 Lite 80 Plus táp.
    A problémám az, hogy random fagyásokba, directX hibákba futottam bele játék során, ami a Warzone-ban sajnos "normális" sokszor, mivel másnál is csinálja, de nálam sokszor csinálta, hogy kidobott asztalra, mikor a VGA elérte a 63 fokot, nah meg fekete vagy zöld "gliccsek" jelentek meg. Tudom, hogy a 63 fok majdnem üzemi hőmérséklet, viszont a memória le lett tesztelve MEMTEST64-el, hiba nélkül ment egy órát, CPU-t terheltem Aida-val (lehet mondjuk erre nem a legjobb progi) és amikor a vga megkapta a FURMARK Burn-in stressz tesztet, az alábbi hibákat produkálta. Ha az élsimítás ki volt kapcsolva, akkor felment akár 71 fokig is, semmi gond nem volt, de ahogy bekapcsolom az élsimítást a programban, elkezd csíkozni, stb. LÁSD EZEN A VIDEÓN.
    A kérdés az, hogy lehet ez esetleg még táp vagy egyértelműen VGA, igaz? 1 hete járt le róla a gari, úgyhogy elég ciki.

Új hozzászólás Aktív témák