Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flynn

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy elég komoly problémába futottam bele, feldobom ide, hátha van még remény. Az adatlapomon szereplő gépről van szó. Egyszer játék (egy Amnesia mod) közben lefagyott. Tipik vga probléma: a képernyő elszíneződött, úgy nézett ki, mint egy vicces tapéta. A zene még ment amíg a memória tartott. Semmi gond gondoltam, előfordul. Reset, windows indítása, de ahogy betöltene, semmi. Sokadjára sem indul. Csökkentett módban megy. Driver uninstall, windows elindul az alap vga driverrel, még a fullhd is megy. Próbáltam vagy 6 különböző driverrel, régiekkel is, de telepítés után miután újraindul és betöltené, már nem tud a windows elindulni. Jó, akkor windows reinstall, de akkor már a sok év win 7 után menjen fel a 10. De semmi nem változott, annyi, hogy a 10-nek már nem kell újraindítás a betöltéshez, de ahogy alkalmazná, elsötétülés és fagyás. Kihúztam, visszaraktam. Egy nyitott házban van, egy hónapja lett újrapasztázva, de azóta használtam már elég sokat. Húzva volt, de amúgy nem sok mi izzasztotta meg, HeathStone ment, meg Brawlhalla és egyéb ilyen kis igényű játékok. Ja, és mindez egy Sapphire HD7870 GHz Edition.

    Van bármi esély, hogy nem a VGA hibásodott meg? Sajna nem tudom másik gépben kipróbálni decemberig :(

    sör

Új hozzászólás Aktív témák