Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigerk

    tag

    Sziasztok
    Lehet hogy van még valaki aki emlékszik hogy 2 hónappal ezelőtt írtam a topikba egy csíkozó HD7870-ről amit kicseréltek garanciában egy R9 270X-re ami ugyanúgy elkezdett csíkozni 1 hónappal a csere után és végül azt is kicserélték egy újabb R9 270X-re.Hát el nem fogjátok hinni hogy mi történt :DD ez a kártya is ugyanúgy beadta a kulcsot.....netezés közben egyszer csak szürke képernyő és utána csak windows telepitőben hajlandó képet adni és ott is csíkoz az immár 3.ik kártya.....Na ez már nem lehet véletlen hogy kb 6 hónap alatt 3 azonos kártya teljesen változatlan körülmények között feldobja a pacskert úgy hogy mindegyik nagyjából ugyanott és ugyanúgy csíkozza a képet.Én a tápra gyanakszom ott is a PCI 2x6 pines hosszabítóra (moduláris táp) mást el nem tudok képzelni hiszen az alaplap tökéletesen működik az integrált Intel 3D lassítóval.
    Konfig:
    XFX pro series 650W modular edition
    MSI H87 G43-GAMING
    Intel Core I7 4770 3.40 Ghz
    1.kari Asus HD7870 DC2T kb 2 évet bírt
    2.kari Asus R9 270X DC2T ez 28 napot bírt
    3.kari Asus R9 270X DC2T ez kb 2 hónapot bírt
    2 x Kingmax 4GB 1600Mhz nano
    WD 7200 1Tb HDD
    Intel 535 120 Gb SSD
    Zalman Z11 ház
    És egyszerre hajtott egy Asus VX239H monitort DVI csatiról illetve egy Pioneer VSX 323K erősitőt HDMI-ről.
    Minden garanciás még csak még azt nem tudom hogy hogy adjam be az iponnak ugyanazt a sztorit 4.-ére is...
    Tápot kellene még terhelés alatt kiméretni hátha tényleg ott van a kutya elásva ,de nem tudom hogy hol lehetne (a táp merlinhardverbe garis).Ha valakinek még van valami ötlete kérem ne tartsa magába égek a kíváncsiságtól :DD :C .Előre is köszönöm a segítséget (ha tud valaki erre mondani valamit is :DD )
    Üdv
    Tigerk

Új hozzászólás Aktív témák