Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NightDante

    csendes tag

    Üdv!

    Van egy 2014 decemberében vásárolt gépem az Ipontól. Először a probléma 2015 május végén-junius elején jelentkezett. Maga a probléma: kockázódik a kép(képet csatolok), driver hiba, a monitor kikapcsolódik - de a gép a háttérben megy(mintha hibernálva lenne, de mégsem), soksor a Windows sem tölt be, hiszen előtte össze-vissza csikozódik. Játékra alkalmatlan volt. 2-3 óra után egyszerűen megadta magát. Ismerős írt ide, és azt tanácsolták neki hogy küldjem vissza a vga-t, és ez meg is történt. Junius közepétől, Julius végéig volt náluk a VGA(MSI GTX 770 a szépség), majd visszaküldték, hogy nem jelentkezett náluk a probléma(Ezekkel a programokkat használták: Unigine Heaven 3.0 1, AvP Benchmark, Prime95 In-Place + FurMark EBM). De nyugodtan küldjem vissza ha van valami. Nagyjából 2-3 hétig nem jelentkezet a probléma, utánna 2-3 naponta visszajön. A probléma változott. Játszani "tudok", mert csak nagyon ritkán adja a fentebb említett tüneteket játék közben, általában utánna val böngészéskor szokta produkálni magát. Mai napon például 4 órán keresztűl játszottam a Witcher3-mal, és semmi gond. elinditom a böngészőmet, hogy megnézzek egy videót, erre LSD parádé fogad a monitoron. Újra inditom a gépet, a windows be sem tölt, és össze vissza csikozódik. Úgy vettem észte mintha túlterhelés lenne a baja. Volt mikor próbáltam VGA nélkül integráltan használni. Nem láttam problkémát, de elképzelhető h van. Próbáltam a régi 440 gt kártyámmal, ott sem láttam problémát. Esetleg tápegység probléma, de szerintem nem. Esetleg PCIe csatlakozó? Sajnos nem volt sok időm vele foglalkozni, azért most írok, de már szeretném megoldani a problémát, mert nagyon idegesít. Válaszokat előre is köszönöm.

    http://prohardver.hu/dl/upc/2015-09/28/560874_lumsn0qzpsx58xex_kep1.jpg

Új hozzászólás Aktív témák