Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz pendre54 #40027 üzenetére

    És ha már váltás AMD-ről Nvidiára, és mivel az elmúlt években nem igazán követtem, hogy mi történik Nvidiás fronton, lenne egy-két egyszerű kérdésem. Először is, az Nvidia driverének van olyan része. mint az AMD-nek a Catalyst Control Center? A másik kérdés, ami szerintem fontosabb lenne, hogy arra kellene javaslat, hogy milyen módon takarítsam le az AMD-s cuccokat a gépről, hogy miután berakom az Nvidiás kártyát, ne legyen gubanc a driver tekintetében. Jelenleg az elgondolásom az, hogy amig az AMD-s kártya a géppben van, a vezérlőpultban eltávolítom a drivert. A restart után futtatok egy CCleanert, majd manuálisan letörlöm a még fennmaradt ATI, AMD-s mappákat. Utánna berakom a GTX 750 TI-t, az Nvidia honlapjáról leszedem az aktuális drivert, vagy automatikusan a Win leszedi, telepíti, oszt reményeim szerint happy van.
    Na most tudom, hogy a CCC topikban sokan használnak különböző driver pucolókat, mint pl. DDU, de Abu kolléga, a VGA-s tesztek nagymestere, viszont kifejezeten nem javasolja ezek használatát, mert meglátása szerint ezek nem csak a drivereket, de a Win-be is beletörölhetnek, na már most, egy Win újratelepítés úgy hiányzik nekem, mint üveges tótnak a hanyattesés.
    Szóval akik mostanában átestek egy ilyen váltáson, azoknak nagyon megköszönném, ha leírnák a tutit.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák