Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turist

    tag

    Hello,
    a következő problémára szeretnék segítséget /véleményt kérni.

    Tegnap este játék közben színes kockák jelentek meg a monitoron, majd fekete képernyő és fagyás.

    Ma kapcsolom be a gépet, írnám be a jelszót,de fura alakzatok jelentek meg, és görbe színes vonalak.
    Nem tudtam róla képet csinálni, mert ha beillesztettem akkor csak fekete képet mutatott.
    Egy kis idő után kék halál, hiba jelentéssel kilép és restart. Utána indulásnál már bootoláskor kék halál, restart.

    Csökkentett módban semmi baja nem volt a képnek, így rákerestem a neten mit lehet vele kezdeni. Windowst újra tettem, ez addig jó is volt amíg az nVidia drivert fel nem telepítettem. Onnantól megint ez a hiba, színes vonalak, fura fekete-fehér alakzatok.
    Végül találtam egy megoldást, egy állítólag jól működő drivert feltettem, és ez segített.
    Néztem filmet, semmi baj nem volt, elkezdtem játszani, kb 5 perc után megint előjött a probléma.

    Mivel játék közben jelentkezett mindkétszer a probléma, gondolom onnan ered a hiba, de akkor a másik driverrel miért volt jó percekig? Lehet hogy a videókártya rosz?

    Gépem:
    GTX460
    i5-2400
    Windows 7, 64bit

Új hozzászólás Aktív témák