Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Sziasztok

    Van egy HD5770-es kártyám ami a nap első bootolása után,miután betöltődött a windows is,rá kb 1 percre megfagyasztja a képet és pici zöld csíkokból álló zöld négyzeteket rak a képre.Ez pár másodperces állapot majd elmegy a kép és visszajön azzal az üzenettel hogy a képernyőillesztő nem válaszolt........

    Innentől kezdve hibátlanul használható a kártya,teszteltem mindennel ami csak az eszembe jutott.(Játékok,furmark)

    Ritkán előfordul hogy nem jön vissza a kép miután kifagyot hanem kék halál és újraindítás segít.Na ezután mintha mi sem történt volna,minden nagyon faszántosan megy.

    Tehát én azt szűrtem le belőle hogy amíg "hideg" a vga addig valami nem okés vele.

    Ez így megy már vagy fél éve,de kezdem megunni. :D Egyszer ati tray toolsban csináltam 2d-3d profilt és a 2d-s proflban egy egységgel nagyobb voltot adtam neki mint azt a saját drivere/biosa? teszi és akkor nem szarakodott az első bekapcsoláskor sem.

    Na ilyenkor mi van? Nem kap elég kraftot?Haldoklik rajta valami? (Már vagy fél éve :F )

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák