Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HolyFire

    aktív tag

    Szevasztok!

    Őrjítő problémám van. Pár hónapja vettem egy VTX3D HD 5670 512 MB GDDR5 videokarit. Az csinálta hogy random időközönként DE minden bekapcsolás után fogta magát én nem adott jelet a monitornak....volt hogy bekapcsolás után fél órával, volt hogy 10 perccel, volt hogy 1 órával. De a lényeg hogy egyszer csak elment a kép, monitor kiírta hogy nem érzékel jelet....néha még ment tovább a film is vagy szólt a zene kép nélkül, de többnyire ki is fagyott a gép.... Én visszaküldtem garanciába, ki is cserélték rendesen egy vadonat újra.... Örültem mint majom a farkának DE ugyan azt produkálta. Ezek után kipróbáltam 2 másik gépben és ott remekül működik a kártya (mind kettő P35-ös alaplap) Ezek után Vettem a napokban egy Sapphire HD6670-et. Szintén 512 GDDR5. Hát mit ad isten ugyan azt csinálja mint az 5670 korábban....De ami megőrjít az az hogy HD 4670-el, HD 4850-el hiba és gond nélkül ment a gép és nem voltak ilyen képleállások.... AsRock P45XE-Wiffin alaplapom van. Mi lehet a problémám? Tudna valaki segíteni?

    Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

Új hozzászólás Aktív témák