Hirdetés

Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    off:

    miután megszűnt a nagy abit ic-7 topic, így ezt a topicot gondolom a legmegfelelőbbnek hogy elmeséljem ezt a történetet. (számítógéppel kapcs. szvsz (még) nem happy end...)

    na van 1 ic-7 alaplapom, p42.8e-m, 512ddr 400 és 1 fx5200-m. minden simán megy. egy éves. úgy döntök veszek vga-t ugyhogy első lépésként lecserélem a gagyi mercury 400w-os tápom. veszek egy chieftek 410w (12cm, passiv pfc). gép bekapcs minden oké, öcsém játszik egyszercsak restart, megnézem semmi probléma leülök filmezni... restart. szóvaé abszolút random restartok garmadája. elvisz barátnő apjához tápcsere kapok egy 300w-os codegen-t azóta is (egyelőre sajna) az van minden OK, náluk azb én 410es chieftekemmel minden ok. érti ezt vki? ott gyári 865-os intel alaplap van nekem meg az említett ic-7es. nálam nem jó a táp nluk meg igen! :F :F :F(azóta a szervízben vizsgálják...majd kiderül)

    persze hogy még jobb legyen a kedvem megjött a rendelt leadtek 6800gt 256mb -s vga-m és nem tudom használni hála a 300 wattos tápnak (beraktam biosközben kifagy, win install kifagy) :O :O :O

    találkozott már vki ilyennel? vagy ötlet? (nincs itt a táp nem tudom kipróbálni de azért örülnék ha kapnék valami racionális választ nem pedig zt hogy: a gép szelleme...:O:O

Aktív témák