Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --HARDCORE--

    senior tag

    válasz tubec2937kez #64898 üzenetére

    Ennyire sz@r az az AMD amihez hasonlítod igen.
    Az AMD a Ryzennel támadt fel a 2005ös hamvaiból, azóta kb semmit nem fejlődött egészen eddig.
    Nem tudom milyen progit szedtél le, de ha gondolod, mérek avval neked újabb procit és mondom a számokat.. de 100% hogy több lesz 8,2nél.

    Keress rá a youtube-on. Mindenhol látni hogy kevés 1db vgahoz is ez a konfig. Ezért mondtam hogy budget gépnek 32gb rammal viszont évekig jó netezni.
    Játszani is lehet rajta persze, de ne várjunk csodát, ha megvesszük bele a 1060-t és 3/4edét hozza vagy még annyit sem, mint egy DDR4es konfig. Ezért hülyeség szerintem ebbe 3 VGA-t tenni.. Hacsak nem bányászkodni szeretnél vele.
    Hidd el hogy nem elég gyors(és ez nem 2magos I3-550 hanem 4magos I7-920 volt és ezt is hogy elverte az I3-7100... Ennyi. A többi tesztet innen már megtalálod szerintem. 3waysli
    Attól hogy 3PCIe slot van egy lapon, még nem jelent semmit.. lehet bele tenni hangkártyát, hálókártyát, sata kártyát, stbstb..

    (#64902) fogirobi

    [link]

    Milyen BIOS van fent? Milyen procit raknál bele, hogy biztosan frissíteni kell? BIOS-ban körbenéztél már?
    leírás

    [ Szerkesztve ]

    Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___

Új hozzászólás Aktív témák