Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• kusztax

tag

Hello,
    Most vettem egy Z170 Pro4-et, CPU G4400, RAM J&A DDR4 4GB, Colorful iGame GTX 750 Ti.

2 hete raktam össze. Windowst nem raktam újra, de első indításnál nehezen indult (elsőnek automatikus javítás nem sikerült, csak csökkentett mód indult, utána pedig simán indult).

Este egy kiadós No Man's Skyozás közben egy 0,5 másodpercre kékhalál kijelzőt kaptam (nem tudtam elolvasni), és kilőtte magát, megpróbált újraindulni.

Viszont az eset óta nem kapcsol be. Két dolog vmelyikét csinálja indításnál:

1. 3 rövid Beep, sötét kijelző, vagy a kijelző egyáltalán nem kapcsol be. (volt már 5 rövid Beep, és 6 rövid beep is, de az ritka)
    2. Elindul kiírja, hogy Asrock, itt megáll, vmikor Elindul a Windows is, de lefagy a kép. Ha kihúzom a tárhelyeket, akkor esetleg bejön az UEFI, de a kép láthatóan lefagy, nem tudom irányítani sem egérrel sem billentyűzettel, nem változik semmilyen mért adat az UEFI-ben.

Teljesen érthetetlen számomra, hogy mi történik, ez a 2. épített gépem ami 2 héten belül tönkrement. Hol lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák