Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OgreImre

    senior tag

    Sziasztok!
    A lap: Asus P8Z77-VPro
    A hibajelenség: Amint a VGA-ba Displayporton keresztül csatlakoztatom a monitort ez a hibajelenség fogad indításkor
    USB Device Over Current Status Detected!!
    System will shut down after 15 seconds

    Másik videókártyával is csinálja, másik slotban is csinálja.
    Átnéztem az USB portokat, rendben vannak. Le is tiltogattam őket, ház előlapit nem csatlakoztattam, nem használt semmi sem.
    Kiszedtem a lapot/procit, újra összeraktam, semmi változás. Elem kivétel+BIOS default sem használt.
    Kipróbáltam a processzorba integrált VGA-val, itt belefutottam egy csúnya sztoriba (nem lehet egyértelműen tiltani az integrált vga-t a lapban és elég nehéz volt újra működésre bírni a dedikáltat) itt is csinálta amúgy.
    A VGA egy GTX 1070, van rajta 3 Displayport, mindegyikben csinálja. DVI és HDMI-n nem csinálja.
    Letiltottam a lap túlfesz védelmét, az sem használt, túlfersz védős elosztó helyett közvetlenül "falba" dugtam a gépet az sem használt.
    Szóval kifogytam az ötletekből, lehet simán defektes a lap.
    Valami ötlet?

    "And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

Új hozzászólás Aktív témák