Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    Sziasztok!
    Van itt esetleg olyan debreceni PH fórumozó, aki hajlandó lenne egy CPU-t kipróbálni? Most vettem alaplapot+procit (Gigabyte Z68P-DS3+Intel i5 2400S) és csak sípol együtt a konfig (VGA+RAM nélkül, vagy velük együtt is, így ez a kettő maradt).
    AWARD bios van a lapon elvileg, aminek a sok ismétlődő rövid csipogás CPU hibára utal.
    Szóval ki kellene deríteni, hogy melyik a bajos. Emiatt vagy egy 1155-ös proci kellene kölcsön, vagy egy 1155-ös lap amibe el tudom vinni.
    Ha lenne egy olyan kedves vállalkozó szellemű egyén a városban aki segítene rajtam (elvinném a CPU-t, vagy ő hozna egyet egy tesztig) az dobjon rám egy priváto...vendégem lenne kólára/sörre amit kér :).
    Elég kellemetlen ez nekem, mivel pont most szereztem meg a konfigot használt cuccokból, és a lap+proci kombóból valamelyik rosszalkodik (de lehet, hogy csak nem szeretik egymást :W )

    Igazából ha valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez a sípolás, akkor azt is szívesen veszem (de google szerint CPU failure/túlmelegedés).

Új hozzászólás Aktív témák