Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz csaba860619 #39113 üzenetére

    Most néztem az alaplapi CPU támogatottságot és nem igen véltem fellelni egyetlen "Xeon" CPU-t sem a támogatott CPU-k közt... így ne várj el sokat ettől (próba szerencse) én helyedbe felvenném a kapcsolatot az alaplap gyártóval (Asus Support) és megkérdezném, hogy adott CPU "menne-e" az adott lapban x BIOS verzióval... és mindjárt megkapod a választ, ha nem megy megfelelően (mert nem támogatott) akkor probléma megoldva, de ha mennie kéne minden gond nélkül akkor tovább keresgélnék más utat járva (és ez a kérdés ki lenne pipálva) :K

    meg... (alaplapi..spec info, CPU)

    Intel Socket 775 Core™2 Extreme/Core™2 Duo/Pentium® Extreme/Pentium® D/Pentium® 4/Celeron D Processors
    Compatible with Intel® 05B/05A/06 processors
    Support Intel® next generation 45nm CPU
    Intel® Hyper-Threading Technology ready

    L5420 = socket 771 / LGA 771

    (alaplap által támogatott meg "socket 775") pl.

    Az nem jelent semmit, hogy megy benne... attól még lehetnek gondok, mert nem az passzol bele.. sajnos

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák