Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz #65675776 #34322 üzenetére

    Igen, csak arra gondoltam, hogy lehet 8 pines aljzatba akkor is 8 pines kábel kel, ha egyébként a CPU nem szívja le árammal a Paksi kettes blokk felét. Logika nincs a gondolatmenet mögött, de azt már régen megtanultam, hogy ha valamihez nem értesz, a laikus oksokodás egyáltalán nem biztos, hogy helyes, ezért érdemesebb cselekvés előtt kérdezni :) De akkor úgy értelmezem a hozzászólásodat, hogy ilyen CPU-nál nyugodtan dughatok 8 pines aljzatba 4-es kábelt is, nem lesz belőle probléma.

    "Ha random kikapcsolgat, és újabb táppal nem indul, akkor valószínűleg az alaplapi tápáramkör hibás."

    Az alaplapra azért nem gondolnék szívesen, mert kb. fél éves a deszka, egy szarakodó ASRock alaplapra lett cserélve, és hónapikig hiba nélkül működött. Persze lehetséges, hogy ennek is kínja lett, de már megint az alaplap? :( Viszont azt nem értem, hogy hogyan lehet a tápáramkör hibás, ha a konfighoz anno vásárolt táppal meg működik? Egyik táppal megy az áramkör (eltekintve a random kikapcsolásoktól), a másikkal meg nem? Ezt röviden el tudod magyarázni?

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák