Hirdetés

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    addikt

    válasz CyberJedi #22785 üzenetére

    Ez ám a segítőkészség! :R

    Alapos CMOS resetnek utánanézek.

    Fogalmam sincs, milyen bios van rajta, lehet, nem kellett volna garasoskodnom a boltban a próbaprocit illetően... :B

    A CPU tápkábeleit mind a kettőt rádugtam, a 24 tűs is rajta volt, a foglalat tűi szépen rendben vannak. Összesen egy ssd, a táp, és egy 4770-es vga volt rádugva, mind saját cucc, használom már őket egy ideje.
    A két memóriát a piros slotokba raktam, hnap kipróbálom a másik kettőben is, illetve külön-külön.

    Q-Code-ot nem láttam, de ellenőrzöm holnap, most már egy másik lappal szívok...

    Jelentkezem, köszi!

    szerk:
    olvastam, hogy van valami biosupdater funkciója, hogy pendrivera rá kell rakni egy progival a kívánt biost és az alaplapon egy gomb nyomásával ráflesseli az egészet. Nem tudom, hogy ehhez elég-e áram alatt lennie, vagy be is kell kapcsolni, ami ugye nem megy...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák