Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • speeki89

    csendes tag

    Szevasztok!

    Lenne egy apró kérdésem, nagyon remélem hogy jó helyre írom, ha nem előre is bocsánat.

    Újítottam a konfigomon, de valami gond van. (nem indul a gép)

    Alaplap ASUS P8H77 M-LE
    Processzor i5 3470
    Ram 2x4GB Kingston
    Táp még 2009ből egy Chieftec 400w GPS.

    Már összeszerelésnél feltűnt, hogy a tápomon nem 8 pin-es hanem 4pin-es csatlakozó van. Megnéztem a könyvében és ez volt írva : "DO NOT forget to connect the 4-pin / 8-pin ATX +12V power plug. Otherwise, the system".

    Ebből arra következtettem hogy a 4pin-essel is menni fog.

    Összeraktam mindent ellenőriztem, bekapcs és bekapcsolás után felpörögnek a ventik és kb 1mp alatt ki is van kapcsol a gép.

    Ahogy olvastam a gond mégiscsak akkor a táp lehet. Ugye?

    Speaker bevan kötve odáig elsem jut a gép hogy bármit is csináljon, procival nem lehet gond mert csipogna, rammal sem lehet mert szintén csipogna.. És az egészből arra következtettem hogy csak a táp lehet a baj, az h nem 8 pin-es vagy hogy alapból kicsi neki. (régi konfigról írok most, és a táppal ez tökéletesen működik)

    Nagyon megköszönném ha írnátok valami okosat!

Új hozzászólás Aktív témák