Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollo_21

    addikt

    válasz katt777 #20244 üzenetére

    Igazából a Vga-ra megy nagyrészt..és talán az alá eső kis részére a lapnak..számításba kellene venni h hol van a mérési pont a lapon..mert ezt nemtudom:(
    A vga feletti rész megoldott mert egy genesis hűti a vizszintes részére tett ventivel a lap felé... a függöleges része meg a belső oldalról tolja a bordára amelyet a másik oldali ventivel szívja ki a házból a meleget...
    Venti zaj a HAF esetébe csak a gyári hátsó házventit mondanám hangosnak.(kukáztam is, megoldja a genesis 3. ventije)a többi nekem elenyésző...Vga hűtés elnyomja 2200as fix fordulaton:)

    Amikor passzív karim volt csak egy halk kis susogást lehetett hallani, persze a proci hütésen sem volt tavaly 1venti sem:D

    Felsőventis rész inkább csak úgy ottvan..sztem nemsok szerepe...tesztelgettem anno 2féle pasztázást több beállítást tuningot...minden félét..semmi érdemleges különbség nemvolt, minden játék lefutott 2-3x egy beállítással h hitelesebb legyen de 1-2fokos le föl ingadozás volt..örültem az elején h jajdejó hűvösebb 3fokkal..majd a kövi ugyanolyan tesztnél kitalálta h jó most akkor melegebb 4el:D

    Pasztában sajnos én nemhiszek..Arctic-okban főképp...most egy IC esentials arany van-..ugyanazt hozza pedig rosszabb a hőátadó értéke....remélem jól fogalmaztam:D

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

Új hozzászólás Aktív témák