Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaZroX

    addikt

    Üdv! SOS kéne segítség!

    Van egy IBM Lenovo ThinkCentre M55p asztaligépem:
    Intel Pentium 4 CPU
    1GB DDR2 ram
    alaplapi VGA (Intel 3000)

    Vettem bele egy 9400GT videókártyát a HardverAprón, majd kiderült, hogy nem működött rendesen a ventillátor rajta így vissza vittem az eladónak. így ugye kellett másik kártya, ezért vettem az Aqua-ban egy Gigabyte HD5450 1GB DDR3-as videókártyát. Hazahoztam beletettem a gépbe, majd bekapcsoltam. A gép nem adott képet, 3 -at sípolt, majd 2-t majd 2x3-at aztán pedig csak zúgott a gép de nem adott képet még mindig. Oké gondoltam újraindítás kell neki. Bekapcsoltam ismét, semmi sípolás, már elkezdtem örülni erre kikapcsol a gép magától.. ez után magától elindul majd megint kikapcsol és ezt addig csinálja amíg be van kötve a táp. Képet közben nem adott, az egér illetve billentyűzet ledek nem világítottak közben. Áttettem egy másik gépbe a kártyát, hibátlanul működött. Akkor megpróbáltam egy BIOS resetet, kivettem az elemet, vártam kicsit majd visszaraktam. Semmit nem segített. :W

    Fogalmam sincs mi lehet a baja, várom az ötleteket, hogy mi lehet a probléma és a megoldás rá. Úgy néz ki így hiába adtam ki a pénzt a kártyára is. :W

    Előre is köszi!

    This is the way

Új hozzászólás Aktív témák