Hirdetés

Keresés

Aktív témák

• lagodzi

csendes tag

Sziasztok!

Megvettem a Sapphire Pure Platinum A75-öt, és szoftver problémám van vele.

Gép összetevői:
    Sapphire Pure Platinum A75
    AMD Llano A6-3650 (2.6GHz, integrált HD6530D)
    Geil 2x4 GB RAM kit (1600MHz)
    WD Blue Caviar 500GB
    Hipro 350W táp

Egy hete vettem, kicsomagoltam mindent, összeszereltem és tökéletesen működött Win7 Ultimate 64bit-es op. rendszeren.

Tegnap este telepítettem a FIFA 12 játékot, játszottam vele majd kikapcsoltam a gépet. Mikor ma reggel bekapcsoltam a rendszer 640x480-as képet tudott csak előállítani. Természetesen a Windows szerint az illesztőprogram rendben működött. Letöröltem a videókártya driverét, majd ujratelepítettem. Ez persze nem oldotta meg a problémát, így nem láttam más megoldást mint ujratelepíteni a Windows-t.

A Windows és a chipset driver ujratelepítést követően még mindig nem oldódott meg a probléma. Ha telepítve van a Radeon HD6530D, akkor 640x480-as felbontásban csodálhatom a FullHD monitoromat... Ha nem telepítem a drivert akkor ennél magasabb felbontást is tudok használni, de értelemszerűen ez nem megoldás.

Próbálkoztam már mindennel. Megszüntettem az összes partíciót és egybe formáztam az egész merezlemezt, majd úgy telepítettem a Win7-et. Kipróbáltam már Win7Ultimate-en és Home Premiumon is 64 és 32 biteset. Frissítettem a Flash Bios-t. Letöltöttem a legfrisebb drivert a gyártó honlapjáról, de a problémát így sem tudtam megoldani.

Kérlek segítsetek kitalálni valamit. Szerintetek mi a hiba? Szoftver, hardver?

Üdv:
    Áron

• lagodzi

csendes tag

válasz DJ WOKKY #50615 üzenetére

Probáltam a gyárival, a 11.11 és 11.10 es catalysttal is. Most adok egy esélyt a 12.1 es preview drivernek.

Aktív témák

Hirdetés