Hirdetés
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
M107
addikt
-
Sogron
tag

[link]
Mondjuk nekem ez van most hónap elején vettem, 33.000 Ft + 2000 MPL szállítás volt 5 év garival.
750 -es GOLD nem fix kábelezés.
Ráadásul egy ITX es gépbe ahol azért az a sok hosszú nyavajás kábelek
.Utóirat:
R5 7600 friss vásárlás
32 GB DDR5 szintén friss
ASUS ROG Crosshair X570 Formula ITX alaplap 3 m2 1 (pci gen 5) 2 pci gen4-es m2 slot
RX 4060TI 16 GB VGA
1-1 Usb 3-as 4TB Seagate HDD 4 hónapos, 2 TB Toshiba HDD 2 éves
1 Sata 3 120GB 840 EVO 120 GB 11 éves rendszer csak
1 970 EVO plus 1 TB m2 SSD 11 hónapos egyéb játék torrent
Konnectorból mérőműszer szerint, olyan 280 W húz ki alaphangonGondolom, hogy x670 lesz az a lap!
-
kromatika
veterán
Egy félmoduláris Seasonic is kapható már ennyiért, az alaplapi kábel így is - úgy is kell. Az max szerelést nehezíti, de ugyanúgy útban lesz, mint a teljesen modulárisnál.
A Chifi addig volt jó, amig nem nagyon volt más a piacon. Acorp/SkyHawk/JenCi/Vargánya után és mellett a piacon nagy sztárok voltak, pláne Delta belsővel, de most már inkább nézegetek mást.
A Chieftech PowerUP sorozata kifejezetten ajánlott minőségi táp.PSU Tier List rev. 17,0 g szerint is csúcs kategória. [link] Szóval tudnak a mai napig minöséget produkálni. Az meg hogy Seasonic önmagában nem jelent semmit. Pl a Seasonic G12 GC-750 Gold 34 ért, sőt még a Seasonic G12 GM-750 Gold36 ért is gyengépp táp jóval mint a PowerUP-
-
Graphics
Jómunkásember
Nincs semmiféle technológia..
A Seasonicnak is van Core nevű szériája, és például a Chieftecnek is.
Ez így jött össze.
@Héraklész: Ki mondta? Nem találkoztam még veled a tápajánlós topicban
hacsak... -
Héraklész
senior tag
A tápajánlóban azt szokták mondani, az ilyeneket messze kerüljük el.
-
Rowon
nagyúr
-
tibaimp
nagyúr
Egy félmoduláris Seasonic is kapható már ennyiért, az alaplapi kábel így is - úgy is kell. Az max szerelést nehezíti, de ugyanúgy útban lesz, mint a teljesen modulárisnál.
A Chifi addig volt jó, amig nem nagyon volt más a piacon. Acorp/SkyHawk/JenCi/Vargánya után és mellett a piacon nagy sztárok voltak, pláne Delta belsővel, de most már inkább nézegetek mást.
+1! Egyetértek, kb. én is vagyok vele!
-
M107
addikt
Egy félmoduláris Seasonic is kapható már ennyiért, az alaplapi kábel így is - úgy is kell. Az max szerelést nehezíti, de ugyanúgy útban lesz, mint a teljesen modulárisnál.
A Chifi addig volt jó, amig nem nagyon volt más a piacon. Acorp/SkyHawk/JenCi/Vargánya után és mellett a piacon nagy sztárok voltak, pláne Delta belsővel, de most már inkább nézegetek mást.

Anno egy sima CTG 500 Wattos volt itt ajánlották a tápos fórumban ,akik értettek hozzá anno vagy akiknek adtak a szavára a fórumban, anno 2011 es vásárlás.
Most is csak ajánlatra vettem meg azért mert a sima 550 W 80+gold 30500 Ft volt, és a 750W ami bőven sok tudom erre a konfigra ez meg 33.000 Ft + 2000 Ft szállítás.
Meg ami még jó hogy 80+gold. -
Mekiúr
tag
-
E.Kaufmann
veterán

[link]
Mondjuk nekem ez van most hónap elején vettem, 33.000 Ft + 2000 MPL szállítás volt 5 év garival.
750 -es GOLD nem fix kábelezés.
Ráadásul egy ITX es gépbe ahol azért az a sok hosszú nyavajás kábelek
.Utóirat:
R5 7600 friss vásárlás
32 GB DDR5 szintén friss
ASUS ROG Crosshair X570 Formula ITX alaplap 3 m2 1 (pci gen 5) 2 pci gen4-es m2 slot
RX 4060TI 16 GB VGA
1-1 Usb 3-as 4TB Seagate HDD 4 hónapos, 2 TB Toshiba HDD 2 éves
1 Sata 3 120GB 840 EVO 120 GB 11 éves rendszer csak
1 970 EVO plus 1 TB m2 SSD 11 hónapos egyéb játék torrent
Konnectorból mérőműszer szerint, olyan 280 W húz ki alaphangonEgy félmoduláris Seasonic is kapható már ennyiért, az alaplapi kábel így is - úgy is kell. Az max szerelést nehezíti, de ugyanúgy útban lesz, mint a teljesen modulárisnál.
A Chifi addig volt jó, amig nem nagyon volt más a piacon. Acorp/SkyHawk/JenCi/Vargánya után és mellett a piacon nagy sztárok voltak, pláne Delta belsővel, de most már inkább nézegetek mást.
-
M107
addikt

[link]
Mondjuk nekem ez van most hónap elején vettem, 33.000 Ft + 2000 MPL szállítás volt 5 év garival.
750 -es GOLD nem fix kábelezés.
Ráadásul egy ITX es gépbe ahol azért az a sok hosszú nyavajás kábelek
.Utóirat:
R5 7600 friss vásárlás
32 GB DDR5 szintén friss
ASUS ROG Crosshair X570 Formula ITX alaplap 3 m2 1 (pci gen 5) 2 pci gen4-es m2 slot
RX 4060TI 16 GB VGA
1-1 Usb 3-as 4TB Seagate HDD 4 hónapos, 2 TB Toshiba HDD 2 éves
1 Sata 3 120GB 840 EVO 120 GB 11 éves rendszer csak
1 970 EVO plus 1 TB m2 SSD 11 hónapos egyéb játék torrent
Konnectorból mérőműszer szerint, olyan 280 W húz ki alaphangon -
E.Kaufmann
veterán
-
E.Kaufmann
veterán
-
HantekDSO
aktív tag
Azt hittem a Chieftec így is már az olcsóbb szegmens manapság. Ha meg véletlen gariidőn belül elromlik és vinne valamit, mehet a Vita a forgalmazóval
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Látszik az ilyen hülye nevek alapján, hogy nem a magyarok a célközönség

Nemrég olvastam, hogy jön Magyarországra a török Koton üzletlánc. Remélem majd átgondolják még az itteni elnevezést![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Van sorozat is, találó névvel: [link]
-
E.Kaufmann
veterán
-
mpierre
veterán
Azt hittem a Chieftec így is már az olcsóbb szegmens manapság. Ha meg véletlen gariidőn belül elromlik és vinne valamit, mehet a Vita a forgalmazóval
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Látszik az ilyen hülye nevek alapján, hogy nem a magyarok a célközönség

Nemrég olvastam, hogy jön Magyarországra a török Koton üzletlánc. Remélem majd átgondolják még az itteni elnevezést![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Van cég, aki gondolkodik: Toyota mr2-t más néven forgalmazták franciaországban... De pl. németeknél sem kapsz fuze teát.
-
E.Kaufmann
veterán
Azt hittem a Chieftec így is már az olcsóbb szegmens manapság. Ha meg véletlen gariidőn belül elromlik és vinne valamit, mehet a Vita a forgalmazóval
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Látszik az ilyen hülye nevek alapján, hogy nem a magyarok a célközönség

Nemrég olvastam, hogy jön Magyarországra a török Koton üzletlánc. Remélem majd átgondolják még az itteni elnevezést![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Infinix Hot 11s / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HIBÁTLAN Apple Watch Series 9 Black Titanium -2 ÉV GARANCIA- MS5136, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A04s 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 2000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- OnePlus 13 512GB Midnight Ocean Szép állapot
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
hacsak...



