Hirdetés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    Voltam, mert felhagytam vele.
    Mert elegem lett, besokalltam. A hülye juzerektől, az idióta megrendelőktől, az okoskodó szomszéd jozsigyerekekből, az internetes trolloktól.

    Régen minden más volt.

    Régen mikor úgy lapátoltunk össze egy gépet a szekrény aljából hogy legyen mi tárcsáz az isdn-en este 6 után hogy emule-on vagy dc-n lejöjjenek a cuccok reggel 6ig..
    Mikor a fórumokon még voltak nagy tudású mesterek akik nem voltak irigyek megosztani a tudást. Mikor még ez az egész nem a Facebokról és a reklámokról szólt, és a Google nem tudott mindent.

    Azóta voltam sok minden, szerviztechnikus,bolti eladó, infótanár, bér-rendszergazda, helpdeskes, és projekt manager is. Mindig ami jött. De egyre jobban nem érzek benne kihívást és élvezetet. Sőt! Inkább már untat, és taszít!
    Az ahogyan, és amire használják az emberek a mindennapokban.
    AZ ahogy képtelenek meglenni nélküle.
    Az hogy a (l)userek nem képesek értelmes emberi mondatokkal elmondani mi is a bajuk.
    Az hogy nem tudnak megtanulni 1-3-5-10 év alatt is alapvető dolgokat,
    Az hogy a hibák 90% a felhasználói hiba, ha szoftver hiba akkor a töménytelen toolbar és vírus amiről soha senkinek semmi tudomása nincs hogy és mikor kerülhetett oda, mert ö sose kattint semmire. a 10% fele Windows hiba, a maradék az RAM vagy táp hiba, mellesleg majdnem minden hiba táphibára vezethető vissza.

    Meguntam cserélgetni.
    Meguntam ugyan azt 100.000 X is elmondani.
    Gyerek korom óta ezzel foglalkozok, comodore 16-tól kezdve.
    Beleuntam, belefásultam!

    Ezért eldöntöttem! Ideje váltani!

    Most már 4. éve az építő iparban dolgozok. A legalján kezdtem, talicskát tologattam, földet sódert lapátoltam.
    Meglepetésemre még csak nem is fizetett rosszul. De a legfontosabb, boldoggá tett!
    Volt látszata a munkámnak,Időtálló volt a munkám, az első járda amit csináltam, benne a monogramommal és a dátummal, ma is ott van és pont ugyan úgy néz ki, és ott is lesz még 20-30 évig.
    Persze ma már nem itt tartok, nagy utat jártam be itt is négy év alatt, sokat tanultam. főleg fémekkel foglalkozok, fémszerkezeteket tervezek és építek, jobban keresek mint valaha életemben, és boldogabb vagyok mint valaha.
    Az IT megmaradt hobbinak, de egyre kevésbé érdekel, inkább csak használom mint egy user. (és néha kioktatom a cég friss diplomás kihaénem rendszergazdáját :DDD

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák