Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melanor

    tag

    válasz smc #19 üzenetére

    De, frissítettem, viszont a hangzás eléggé szubjektív téma. Frissítés után is kellett az eq, de legalább van, így be tudod lőni ízlésednek megfelelően. Én mondjuk nagyon minimális színpadképet hallok a fülestől, ami nem meglepő egy agybadugóstól. Hallottam olyan értékelést, ahol ennek az ellenkezőjét állították róla. Fene tudja. mindenesetre a hangja teljesen rendben van, a basszus az nekem túlzás, de vagy az eq ami megoldja, vagy ha bekapcsolod az ANC-t az is szépen visszavesz a mély tartományból. Meglepő módon a hangképet amúgy nem rontja az ANC annyira. Én egy régi ANC-s fejhallhatóhoz hasonlítom, de mivel az fejhallgató ezért az nem is releváns. Viszont a fejhallgatót le tudtam váltani erre, mert több mint elfogadható szinten szól, és itt van basszus is dögivel. Kényelmes is, fülben marad, nem kell igazgatni. Amit viszont kifejezetten szeretek benne, hogy az érintőgomb csak a bemélyedésben van, így be-ki tudod venni kényelmesen a füleseket anélkül, hogy elnyomkodnál valamit. Persze az alkalmazásban le is tilthatod ezt a funkciót, ha nem szereted.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Új hozzászólás Aktív témák