Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • nikos21

    aktív tag

    Szia nekem pénteken hozta a futár, elég jó a hangzása az app ban is lehet mindent beállítani. Nekem az
    EarFun Air-t váltja az aktív zajszűtése miatt, szerintem ez a funkció nem rossz és 4 féle gumi van hozzá ami jól passzol és kényelmes. Viszont 3 dolog nem tetszik:
    Az egyik, hogy ha ki veszed az egyiket a füledből akkor nem állítja meg a zenét :/ ez rohadtul boszantó mivel egy alap funkció szerintem és ez kellene bele alapból de remélem egy frissítés majd olvosolja.
    A másik csak annyi, hogy a elöző füles max hangon nem hallatszik ki a zene szinte semennyire na de ez olyan szinten kihallatszik ami már mást idegesíthet ami megint fura mivel egy gumi szigetelné a fül járatát.
    A harmadik pedig a vezérlése nagyon érzékeny és pl: a hangerőt nem lehet folyamatossan emelni vagy csökkenteni csak egy szintet léptet.
    Egyszóval ha pontoznom kéne 10 ből 6 os :/

Új hozzászólás Aktív témák