Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    Sziasztok!

    Egy nagyon laikus és naív kérdésem lenne, kéretik nem lekezelni.. :D Pár napja vettem használtam olcsón egy régebbi Saeco Incanto-t, mert az előző automata gépe, egy Bosch B20 megadta magát, valszeg totál eldugult. (bevallom eddig a korrekt karbantartásokkal sem voltam tisztában, az automata tisztításokat megcsináltam persze, most kezdtem a témában olvasgatni, tájékozódni, mert a jó kávét viszont tudom értékelni)
    Szóval a szervíz sem nagyon akarta vállalni, mondván nyűgös típus. (Indítás után nem ad kávét, pedig végigmegy minden a hangok szerint, a gőzölő is csak piheg-pufog)

    Az lenne a kérdésem, hogy az normális, hogy ez az Incanto sosem öblít? Se be-, se kikapcsoláskor. Ennek még hátul van a ki-bekapcs. A Bosch előtte állandóan öblített. És hozzáteszem sokkal jobb kávét is csinált, sűrűbbet, ízletesebbet. Ez most elég híg kávét ad, már mindent maxra állítottam, legerősebb fokozat, legfinomabb őrlés, de így is kizubog a kávé.
    Át lettem verve és egy rossz gépet vettem, vagy ez ennyit tud? Utóbbin azért csodálkoznék.

    Megköszönöm, ha valaki tud némi használható infót mondani! :R

    EZ a típus:

Új hozzászólás Aktív témák