Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Ragadozó #8896 üzenetére

    Igen és ennél csak egy nagyobb baj van: amikor a szerelő trehányabb munkát végez mint én :( És nem ritka sajnos :( Én is már inkább magam alakítom a hifit mert hiába mondom el a szerelőnek, hogy mit szeretnék pedig érti a dolgát de lusta, nem foglalkozik vele, nem érdekli vagy ki tudja mi baja van de nem úgy csinálja ahogy kérem. Az meg igaz, hogy esténként órákig olvasok a neten és kérdezgetek mire én saját kezűleg hozzányúlok de utána mégis csak olyan lesz mint ahogy a nagy könyvben meg van írva :)

    Ellenben én is ismerek olyat akinek azért "mentek tönkre" az akkui sorban mert bekötötte, a remote szálat meg adta neki valahonnan fixen, az erősítőn kiégett a led így nem látta ha be volt kapcsolva. Ha szólt akkor benne ült nem figyelte ha kiszállt meg nem látta, hogy áram alatt van és 2 akkut cserélt mire rájött, hogy mi is a baja. (Mellesleg volt közben autó villamosságinál aki 25e forintért felújította a generátorát mondván a 13,9V töltő fesz az semmi (való igaz a 14,1-14,2 is jó lenne de sebaj). Utána ismét lemerült az akkuja ráadásul télen :D

    Szóval ritka a jó szaki, a nagy szervizeket semmi sem érdekli, falusi szerelő meg ráér alapon 2 hétig csinálja az 1 órás melót aki meg ért hozzá az meg soha nem ér rá mivel autó áll nála folyamatosan (na felénk aki értene hozzá úgy igazán, na olyan nincs :( )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák