Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Myron

    csendes tag

    Hali!

    Van most egy 120GB-s Maxtorom, és most van egy 200GB-s Samsung vinyóm. A 120-ast majd ki kell vennem és oda kell adnom vkinek, én nálam marad a 200-as. (PATA-s mind2, de ez most nem fontos :D )

    A 120-ason van 2 partíció: C: 10GB D: 104GB
    Csináltam Norton Partition Magic -kel a 200-asra is 2-t: H:15GB I: 171 GB
    A H: Primaryra és direkt nem Logicalra lett állítva.

    Aztán Norton Ghost 9.0 -val az ''or upgrade your hard drive: copy one drive to Another copy the contents of your drive directly to another drive. this feature is useful when upgrading to a larger hard drive'' opcióval egy másolatot a D-ről, aztán megnéztem milyen lett, és király rajta van minden.

    Ugyanez a C-vel is. Az régi vinyót kihúzom, az újat Master-re rakom. És a Verifying DMI Pool Data -nál vagy minél megáll és nem csinál semmit.

    Miért nem jön be a windows? Mit csináltam rosszul?

    Na régi visszadug, másolat fájlba a I-re a C ről, régi kihúz, új master, CD -ről Boot, berakom Ghost Boot disk et, a backup filet átrakom a C re, de bepipálom hogy Active meg hogy Save MBR meg hogy Disk signature akármi.

    Úgyanúgy megáll a Verifying DMI Pool Data -nál. Aztán a 3 opciót (MBR, set drive for active, copy disk signature) megcsináltam mindenféle kombinációban de nem jött be a win.

    Win telepítő CD berak, C: (I: csak már C nek írja mert a másik vinyót kiszedtem.) partíció letöröl, win felrak, win bejön bootnál, mondom jó akkor most felrakom ghost ot, visszatöltöm a backupot oszt jó lesz. hát nem lett. Ugyan az van mint volt, ráadásul most a partition magic azt jelzi hogy BAD meg hogy valami gubanc van és hogy partícionáljam újra az egészet.
    én meg is csinálnám, az adatok megvannak, no problem, de minek??
    aztán se lenne jó.

    mondja már el valaki hogy ilyen egyszerű dolgot hogy átmásolok mindent egyik vinyóról a másikra úgy hogy működjön is hogy kell??
    nem akarom újrarakni a wint, meg az 50 progit hozzá + beállítás, frissítések....

    Valakinek ötlete?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák