Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Májsztró #7416 üzenetére

    Hát, lehet, hogy nekem csak több a tapasztalatom :DDD , de előfordult párszor, hogy szerintem tök egyértelműen fogalmaztam, aztán volt, aki nem értette, meg belemagyaráztak, aztán én voltam a hülye, hogy nem érthetően fogalmaztam, szóval inkább pontosítok, bocsásd meg nekem. :R (Valamelyikért valaki úgyis le fog b.szni, mint újonc koromban: anno cseszegettek, mert illő módon, és az érthetőség kedvéért külön válaszolgattam embereknek, utána meg azért szóltak, miért írok több választ egy hsz-ba. :((( )

    Nekem az jön le, hogy a gép szar, Intel-lel ugyanis semmi gáz nem volt ua. VGA-val, AMD-n meg ua. hiba másik VGA-val (lásd még: AMD chipset driver). De ez csak egy volt a hibák sorában, nem is a legkellemetlenebb, pl. újabb és újabb bios-okkal mindig más hibák jöttek elő, miközben sok meg megmaradt, vagy pl. a 770 chipset - Cat. 8.3 - kiadásával totál megszűnt a lapom CF-támogatása, miközben a VGA meg csak a 8.5-től volt normális sebességgel használható). És tucatnyi hiba (nem garos, hanem apró balf.szságok) egy csapásra eltűnt, amint visszatértem Intel alapokra. Mondhatja bárki, hogy nem így van, de nekem éppen elég rossz tapasztalatom volt AMD-vel ahhoz (alaplapok, procik, VGA-k), hogy ne kívánjam többé, pedig gondolhatod, milyen nehéz, amikor a Ferrari is ezzel megy (mondjuk nem is nyernek mostanában).

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák