Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckangi

    senior tag

    válasz poganytamas #949 üzenetére

    Hát én ennyire nem ástam bele magam de amennyit kiderítettem:

    A telefon lelke egy preloader nevű rész.Ha ez megsérül akkor "tégla" lesz a telefonból.
    Egyéb külföldi fórumokból csekély angol tudásommal kiderítettem,hogy ez az adb-s mentés valamiért "nem teljes".

    Most persze lehet én vagyok "eltájolva".

    A "windozos" progi nálam eleve nem is működik az MTKTools-ban mert külföldi fórumokon eleve azt írják,hogy vedd ki az akksit! Tehát ha a sz.gép látja a telefont,akkor ehhez a preloader-hez már nem lehet hozzáférni.
    Talán itt van a kutya elásva.
    A Mobileuncle-ban is hiába a sok kinafon recovery a miénken azért nem megy mert más a preloder amit adb-vel nem , vagy nem úgy menthető.
    A kernel maga meg szerintem nyilt forráskódú:minél frissebb annál jobb és egységes,mert a google közzétette.
    Nem hinném hogy minden egyes kinai klóngyártó magát a kernelt modosította volna a saját telefonjához (ratech77_ics2).....hát nem tudom.....szerintem itt a preloader lesz a gebasz.

    Mellesle észrevettem azt is hogy az adb-vel lementett aTAB5-ös recovery.img (ami meg is jelenik a Mobileuncle-ban) eleve nagyobb méretű,mint a többi kinafon ugyanilyen hardverrel megáldott recovery.img-je.Talán ezért nem is jó hozzá.
    Ráadásul még elolvasni sem lehet,mert a dátumon kívűl full kinai a szöveg.

    [ Szerkesztve ]

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák