Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    válasz Zsoltwader45 #5966 üzenetére

    Full Screen Caller ID Pro-t használom amióta a telefon megvan, minden gond nélkül.. semmi általad említett hibát nem tapasztaltam, kifejezetten azért tettem fel, hogy ha már nagy kijelző, akkor nagy képeket lássak hívásnál. Beálltás kérdése a jó működés, pl én csak a bejövő hívásaimat engedem vele kezeltetni, de talán egyszer ha lefagyott március óta.. Még a felvételhez használt gombok szövegeit is át lehet írni stb. amit tudnia kell az tudja, a két sim kártyához semmi köze sztem, legalábbis én semmi problémát nem tapasztaltam vele kapcsolatban.. Képeket külön mappába rendeztem amit használjon, arányosan kicsinyíti őket ha a kontaktlistádat is vele kezelteted, ezzel se volt gondom, csak a gyári jobban tetszett, így ezt kikapcsoltam. Nagyon részletes beállításai vannak, el lehe vele szöszölni, de a feladatát tökéletesen ellátja. Gen2v2-es telóm van, az asszonyé nem rootolt, az enyém igen, mindkettőn fut hiba nélkül, neki pl az üzeneteit is az kezeli.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák