Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repsol69

    csendes tag

    Sziasztok Profik!

    Én új vagyok a Fórumozgatásban és sajnos az asztaloskodásbn is! Azt hiszem pályát tévesztettem ezelőtt 10 évvel! :) Én ugyanis Álltalános Gépésznek tanultam, nem mondom valahol van köze a kettőnek egymáshoz de mégis a természetes része (famegmunkálás) teccik jobban! A fém olyan rideg és személytelen, de annak is megvan a maga szépsége! Szerencsére rengeteg mindent lehet hasznosítani az ott tanultakból, így nem veszik minden kárba amit tanultam! Kb. 8 évvel ezelőt szerettem bele az asztalos szakmába, unokabátyám álltal akinek a mi garázsunkban volt műhelye és sokt dolgozgattam nála, persze sajnos ez a tudám az otthoni barkácsoláshoz is madnem hogy kevés, de mégis adott egy irányvonalat hogy mi szeretnék lenni ha megnövök! :) Lassan elkezdődött ez az időszak és el is kezdtem felszerelkezni, sajnos a rokon azóta abba hagyta (nem értem miért) de így magamra maradtam! Egyenlőre a hely is hatalmas problémát jelent mert a garázs már ba van rendezve autószerelő műhelynek! Addig míg nincs saját helyem addig marad az olajban tocsogás (képletesen)! A világ legszebb szakmájánaktartom ezt a szakmát! Gépparkom egyenlőre nagyon gyorsan fel tudnám sorolni, de nem lessz ez sokáig így :) ebben is szeretném majd a segítségeteket kérni! Remélem nem vagyok terhetekre, ha igen csak szóljatok! Azért írtam ilyen hosszú bemutatkozást, mert valószinűleg gyakori és aktív látogatója leszek a Fórumnak, és szerettem volna hogy minnél többet tudjatok rólam! A kérdéseket majd másik hozzászólásban így is elég hosszúra sikeredett! :)

    Minden jót mindenkinek,

    üdv.:

    Zoli

Új hozzászólás Aktív témák