Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Na kérem szépen!
    Képek

    A héten nekem nagyon tetszett a gyakorlat.

    Első nap az első képen látható (fogalmam sincs mi a neve) kis géppel vágtunk szét egy ágyat illetve ragasztottunk lábnak valót. Az volt a feladat, hogy vágjuk szét, de úgy, hogy a sarkokban minél jobban és ragasszunk neki össze, majd gyaluljuk meg a 2. képen látható géppel 46 utána a másik oldalát és 44 mm-re.

    A második gépen látható gép az én személyes kedvencem. :))
    Nevekkel hadilábon állok, fogalmam sincs minek mi a neve. :D

    Aztán 2. nap egy kb. 100 éves íróasztalt kellett szétszednünk, kiszedni a fiókok alját, lecsavarozni az ajtókat, a tetejét a bútornak, stb.
    Úgy volt, hogy 3. nap pénteken be se kell jönnünk, mert nem volt munka :DDD de aztán bementünk mivel az ellenőrzőt alá kellett íratni és megbeszélni a főnökkel, hogy nekünk ezt minden nap végén alá kell íratni. Aztán jó korán hazajöttünk. :)

    Meg takarítottunk 1. nap végén és gyakorlatilag a 3. napon csak takarítottunk, mert nem tudtunk mást csinálni. :D

    Nekem tetszett ez a gyakorlat, rendes alkalmazottak, szerintük is jószívű ember a főnök, nem hajt mint egy állat és minket se hajtanak, úgy dolgozunk még ha csak söprésről is van szó amilyen tempóban szeretnénk.

    Mit szóltok, milyen helyet találtam?
    Nem csináltam képeket mindenhonnan, de a képeken látható terület együttvéve ennek még 1x-ese a műhely, hatalmas.
    Van szárító helyiség is, külön ebédlő, fürdőszoba, sőt még cica is van az egerek ellen. :))

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák