Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz eax1650 #49040 üzenetére

    Nekem egy dewalt 876-os van, a bandázs ezen is gumi, ami szerintem inkább valami fekete műanyag. ahhoz, hogy guminak lehessen nevezni túl keménynek tűnik. Vizsgáld meg Te is és azt is, hogy mennyire domború. Valaki pár hónapja azt írta, hogy nyugodtan lehet középre tenni a szalagot, mert a bandázs domború lévén nem fogja a fogak kihajtogatását ki egyenesíteni és a valóban gumi bandázsnál is így van az illető szerint. Nekem sajnos sikerült kiegyenesíteni a fogakat ezek után csak úgy mertem beállítani az új szalagot, hogy jó alaposan lelógtak a fogak, ez meg azért nem tetszett, mert laikus szemmel is idétlen volt. A mostani beállítás az úgy néz ki, hogy a fogak hegyei lógnak le a bandázsról , kb. 1mm. 20cm- es cseresznyefa rönköt szeleteltem így kb 1.5m hosszan. 10 cm széles colos fenyődeszkát 2m hosszban simán nem igazán lassú előtolással simán ketté fűrészelem. Ja és azt gondolom, hogy a szalag szélesség is nagyon erősen befolyásoló tényező. 6mm széles szalagot nyilván alig lehet lelógatni. Úgy gondolom, hogy kőbe vésett szabályok ezen a téren talán nincsenek is ezért a saját megtapasztalásod lesz a Te szabályod.

Új hozzászólás Aktív témák