Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz #05304832 #37023 üzenetére

    "Nem kívánok vitába szállni a fórumtársakkal, az lesz a legjobb ha kis időre ismét mellőzöm a fórumot."

    Kedves topiklakók!

    Ez a hozzászólás arra késztet, hogy esetleg essen szó arról, hogy mi is a profilja pontosan ennek a fórumnak? Én idáig mindig kerültem azt a témát, hogy van ugyebár egy asztalos topik és van egy hobbiasztalos is, amelyek akár konkurenciái is egymásnak, de lehet, hogy nem így kellene felfognom, hanem úgy, hogy lehet egy egészségesebb munkamegosztás a két topik között. Vagyis ha itt valaki tipikusan hobbista témával hozakodik elő, mint például most bocogo kartács, akkor lehet, hogy érdemes lenne egyenesen átirányítani a hobbiasztalosba, ahol nagyobb is a forgalom és több is a sorstárs. Ugyanakkor azt sem szeretném ha mást meg bántanék azzal, hogy ez a topik valamelyest kiürül és tényleg csak a profi vagy hivatásos vagy megélhetési asztalosok fórumává válna.
    De ugyanakkor az sem szerencsés ha sok lúd disznót győz alapon itt is eluralkodik a lidl/aldi barkácsvonal. Remélem, értitek mire gondolok.

    Én magam "belga" vagyok ebben a témában mert hobbista is vagyok, meg nem is.

Új hozzászólás Aktív témák