Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antallaci

    csendes tag

    válasz mdk01 #18980 üzenetére

    Már megint nem értem miért kell felkapni a vizet.Thyeby kérdezte miért nem voltam sokáig,én meg válaszoltam,hogy amiről beszélgettetek az engem nem nagyon érdekelt,és lehetőségem sem nagyon volt netezni,ezért nem is szóltam a témához.Az hogy másnak mi a véleménye a fórumról,és ezt valamilyen formában szóvá teszi,azt légyszives ne rajtam kérd számon.Úgy érzem semmi sértőt nem írtam,ha mégis megsértettem volna valakit mostanában az jelezze valamilyen formában.Az hogy írok valamit,és ez másnak tetszik,esetleg ezen felpezsdülve megírja a saját véleményét is,arról sajnos nem tehetek.Mindenkinek joga van hozzászólni a fórumon a jóízlés határain belül.Az elmúlt másfél év alatt,mialatt olvasom a fórumot,megtanultam egy két dolgot a szakmáról.Például hogy a bosch meg a makita valakinek bejön,valakinek meg nem.A festool szinte mindenkinek tetszik,csak nem nagyon van rá pénz.Csak kiragadtam egy két dolgot.Hogy miért olvasom mégis a fórumot?Mert engem személy szerint szórakoztat,néha még én is be tudok kapcsolódni egy-egy témába,és még tanulok is néha valami újat.Más lehet azért látogat fel ide mert valami szakmai dolgot szeretne tanulni,de lehet hogy csalódik,és még ezt szóvá is teszi.Mit csináljunk vele? Lőjük le :) ?Szóval nem biztos hogy én vagyok a lázadás oka,én csak az ajtót mutatom.

Új hozzászólás Aktív témák