Keresés

Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hókusz Pók

    aktív tag

    válasz Pocok256 #41 üzenetére

    Szia! Mondjuk ez a téma nekem is nagy segítség lenne. Én egyelőre ott tartok, hogy egy WRT54GL (DD-WRT 14896) repeaterként összekötésre került vele, így az egész házban van WiFi. Van egy LG 47LA660S televízióm, azon csücsül egy 2TBos HDD. Szeretnék egy normális, kívülről is elérhető hálózatot kialakítani. Az RT-AC87Ura ültetném a 2TBos HDDt, aminek tartalmát, mind a TVn, mind interneten keresztül bármely eszközöm elérhet. Azt nem tudom, hogy esetleg egy kamera is kerülhet-e a routerre, amit szintén nyomon követhetnék házon kívülről? Szóval van sok-sok kérdés, mert sajnos annyira egyelőre nem vagyok otthon a témában.

    [ Szerkesztve ]

    ''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

  • Hulioboy

    tag

    válasz Pocok256 #41 üzenetére

    Igazából a hétfői napot szántam erre azaz a holnapit, még hozzá sem kezdtem...
    De mindenképpen lesz még 10.000 kérdésem ezzel kapcsolatban :)
    De ha esetleg összedobsz egy ilyen beállításról szóló kis szösszenetet azt biztos többen értékelni fogják mint gondolnád
    Már ott elakadtam, hogy ahogy írták pár helyen a winyót nem ntfs-re kell formázni hanem valami meg nem értett formátumra (hogy mire azt nem tudom)
    A lényeg, hogy kb ugyanezeket szeretném én is rajta futtatni, mint az előttem szóló
    -torrent
    -itthoni hálózatból elérhető legyen
    -külső hálózatból elérhető legyen
    -esetleg weblap
    -a kamera jó ötlet, (de ezt majd később)

    kb ennyi

    Valóban érdemes lecserélni a gyári firmwarét, vagy annyival nem rosszabb?
    Gondolom, ha igen akkor már azzal kellene kezdeni
    Mi az amit nem tud gyári, és a másik igen?
    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák