Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz doe2 #4092 üzenetére

    Van A1-E1ig, de a legújabb a B2. Szerintem az extreme digitálnál már B2-est kapsz, de rá kell kérdezni (a dobozán rajta van hogy 1400, illetve a kis fehér résznél ott a mac cím fele írják a dobozra a hw verziót)

    Az ac87u-nál az 5GHz-s qantenna miatt kb ilyen oprendszer az oprendszerben van, így szoftveresen kicsit macerásabb/bonyolultabb, illetve a qantennás résznek nem nyíltak a driverei, így csak gyári és gyárira épülő merlin fw van rá. Mára már szoftveresen kiforrott, szerintem nincsenek hibái, csak még le van maradva (nem kapta még meg a 384-es fw-jű aimesh-t pl)

    Wifin 4k-t szerintem nem lehet, főleg ha HDR, a biztos/a tuti a kábel. Ettől függetlenül működhet ac-s wifin a 4k, csak én vagyok szkeptikus, illetve lehetnek mikro laggok.

    Szerk: Én a sonyról tudom, hogy sok 4k-s készülék csak 100-as lan porttal rendelkezik, ami néha már kevés. Erre azt mondták, hogy médialejátszó (ami ugye gigabites), vagy usb-n keresztül dugod a filmet a tv-re

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák