Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemedikacsa

    csendes tag

    Sziasztok!
    A milyen routert vegyek topikban ajánlották az ASUS routereket, ez alapján a MM-os akcióban vettem 3 db 53U-t. Ezek szépen működnek, egy AP-ként, kettő pedig MESH node-ként, kábelen összekötve. Két kérdésem lenne:
    1. Az AP routeren be tudom állítani, hogy a WPS gomb kikapcsolja a LEDeket, működik is, más opció nincs is a routreben, viszont a MESH nodekon nem tudom kikapcsolni a LEDeket... Semmilyen ilyen opció nincs, a routereket közvetlenül nem tudom elérni, hogy a WPS gomot átállítsam rajtuk. Milyen lehetőség van arra, hogy kikapcsoljam a LEDeket (azon kívül hogy leragasztom :) ) (aki kitalálta ezekre az ezer wattos KÉK LED-et, azt örökre egybezárnám ezzel a villogó routerrel egy sötét szobába... ez előző TPlink 1043-as szolíd zöldes LEDe ellátta a feladatát, és nem égette ki az ember szemét.)

    2. Jelenleg a 2,4 és az 5 GHZ WIFI külön van választva, ezt hol tudom összevonni? Sajnos erre sincsen opció a router felületén... Jobb ha egybe van vonva? Vagy jobb ha így külön marad?

Új hozzászólás Aktív témák