Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazan23

    aktív tag

    válasz szucsinka #134 üzenetére

    szucsinka
    Wifin keresztül?
    A routerem "gyári téhómos" ZTE ZXDSL 931VII, "n"-es wifivel papír és sw szerint.
    Mivel nincs más "n"-es cucc a közelemben, nem tudom tesztelni, hogy valóban mit tud a wifije.

    Viszont érdekes, hogy összedugtam a Mini Plus-t egy Cat5 (nem 5e) kábellel és így sem produkál 45-53 Mbit/s felett (~<100 helyett). Oké, természetesen elég ez bármelyik m2ts-hez is, de mégis...

    Gigabites switch-en van a nassal együtt, amit pc-ről gond nélkül 2-300 Mbit/s-el (30-40 MB/s) olvasok.

    Szóval naívan azt vártam, hogy wifin ~<70 Mbit/s, Cat5 kábellel pedig ~<100 Mbit/s

    juhasz.p
    Ez a filmed infoja, általában egy "mezei" Bluray film Maximum Overall bit rate-jét 36 Mbit/s-re lövik be.
    Nem ez a gondom, hanem a játékos nem képes wifin ~22 Mbit/s fölé menni, nem is lenne általában véve ez kevés a legtöbb 1080p mkv-riphez, de közben mégis akad, egy "eredeti" m2ts pedig végképp.

    Szeretném kiszűrni, hogy ki a hibás: Mini Plus / router / vagy én :B

    the recordable Blu-ray Disc standard's initial data rate of 36 Mbit/s
    BD Video movies have a maximum data transfer rate of 54 Mbit/s, a maximum AV bitrate of 48 Mbit/s (for both audio and video data), and a maximum video bit rate of 40 Mbit/s.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák