Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rambo13

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét, aki asus laptopot akar venni, hogy ennek a gyártónak a terméke egy nagy rakás szar! Egy éve vettem meg egy laptopot tőlük, mert kellett az egyetemhez, és szinte a kezdetektől átkozom őket emiatt a kimondhatatlan szar gép miatt. Egyébként egy asus a52j laptopról van szó intel core i3-as processzorral, ati mobility radeon 5470-es grafikus kártyával, és 2GB rammal, amit később megnöveltem 4GB-ra. A tünetek amiért elátkozom a gyártót és magamat, amiért pénzt adtam erre a számítógépnek nem nevezhető vacakra , hogy időnként lefagy, az egér mozog, de minden más megáll, és van, hogy újra sem indul, továbbá a touchpad össze-vissza érzékel, gyakran előfordul, hogy csak bizonyos pontjain hajlandó érzékelni. A billentyűzet szorul. Az USB csatlakozók kontakthibásak, annyira, hogy tönkretett egy majdnem teljesen új külső HDD-t, amire ilyen okokból nincs is garancia, mellesleg az a HDD a laptop árának majdnem a laptop árának az egyharmada volt. Jelenleg 3 USB-ből 1 darab használható valamennyire, de az is csak úgy hogy ha nem mozdítom meg a gépet. Mellesleg beszéltem pár emberrel és nem csak nálam jelentkeztek ezek a hibák, hanem másnál is. Van egy barátom, aki számítástechnikai szaküzletben dolgozik, és már régóta nem foglalkozik asus termékkel, ugyanis ezen gyártótól származó alaplapoknak több mint 90%-a volt hibás. Szóval nálam az asus "márka" teljesen elásta magát, és igyekszem mást is megvédeni ettől a kínszenvedéstől ami engem is ért.
    További szép napot kívánok mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák